Як наклеїти плитку на стіни.

В даний час вже всім відомо, що настінна кахельна плитка - це не просто міцний і практичний, але ще і красивий декоративно-оздоблювальний матеріал. Настінний кахель укладають практично скрізь, починаючи від ванної кімнати та кухні і закінчуючи вітальні.
Інструкція
1
Справа в тому, що рідко можна зустріти стіни , які строго вертикальні. Саме тому знадобиться для роботи рівень і висок. Також для роботи знадобиться швидкосохнучий клей. Зробіть розмітку приміщення під укладання плитки. Незначні помилки цілком припустимі. Приміром, під умивальником їх навряд чи хтось помітить.
2
Якщо ж ви хочете все зробити по науці, то покладіть всі плитки, крім тих, які потрібно буде відрізати, а потім, визначивши центр декоративного об'єкта, на зворотну сторону плитки нанесіть лінію відрізу.
3
Іноді люди займаються поділом навпіл нецілої плитки для того, щоб оформити поверхню симетрично. Дана робота дуже трудомістка. Найкраще зайнятися пошуком самого «видимого» кута і починати класти від нього. Різану плитку найкраще ховати в менш помітні кути.
4
Почавши клеїти плитку з першого ряду, обов'язково використовуйте хрестовини. Спочатку їх потрібно ставити перпендикулярно стіні. Промажьте зону наступного ряду клеєм, поверніть хрестовини до стіни і приклейте кахель. Через годину можна витягти хрестовини. Робиться це акуратно за допомогою шила. Не потрібно затягувати з цією роботою, так як клей може остаточно закріпити хрестовини на стіні.
5
Для сходження рядів плитки по периметру обов'язково потрібно розмітити стіни . У цій справі потрібно брати не ідеальний розмір плитки, а реальний. При розмітці обов'язково враховуйте, що температурні коливання потрібно компенсувати у внутрішніх кутах. Для цієї мети добре підходить еластичний герметик, який використовується замість фуги. Не потрібно підбирати фугу під відтінок плитки. Справа в тому, що вона колеруется. Купіть колер і доведіть білу фугу до потрібного відтінку самостійно.
6
При укладанні плитки вам допоможе прибита планка, горизонтальність якої можна провести за допомогою рівня. Не має значення, з якого боку ви почнете роботу, але обов'язково перевірте вертикальність ряду за допомогою рівня. Для підтримки кахлю можна використовувати маленькі цвяхи.