Як змінити колір курсора. Як поміняти колір миші на компі.

Курсор миші - мабуть, найбільш часто використовуваний елемент управління графічним інтерфейсом будь операційної системи. В Windows передбачена можливість зміни кольору курсору миші, в залежності від естетичних потреб користувача.
Інструкція
1
Для того щоб змінити колір курсору миші, насамперед необхідно зайти в панель управління операційної системи. Кнопка панелі управління за замовчуванням знаходиться в меню «Пуск». В панелі управління натисніть на ярлик «Миша». Відкриється діалогове вікно з опціями управління мишею, серед яких буде вкладка "Покажчики". З її допомогою і можна змінити колір курсору миші.
2
У вкладці «Покажчики» знайдіть пункт «Схеми» і натисніть на що розкривається. У ньому представлені різні варіанти курсорів для різних ситуацій (наведення на гіперпосилання, завантаження програми). Виберіть вподобану схему і колір курсору і натисніть ОК. При бажанні ви завжди зможете скласти власну схему різних курсорів і зберегти її під бажаним ім'ям. Крім кольору курсору, в панелі управління можна задати такі параметри, як відкидання тіні покажчиком, його початкове положення в діалоговому вікні, відображення сліду при переміщенні курсору, а також виділення місця розташування курсору при натисканні певних клавіш.
3
Якщо ви хочете змінити колір курсору, але запропоновані стандартні варіанти вас не влаштовують, то ви можете скачати курсори в інтернеті. Файли курсорів для Windows мають розширення .ani і .cur. Для установки викачаних курсорів збережіть їх в окрему папку, а потім відкрийте її за допомогою вікна провідника, яке відкриється після натискання клавіші «Обзор» в діалоговому вікні управління мишею.
Корисна порада
При установці різних тем оформлення операційної системи кольору курсорів також змінюватимуться. Теми оформлення також можуть бути завантажені в інтернеті і встановлені за допомогою спеціальних програм.