Як підвищити дозвіл екрана.

При покупці комп'ютера або ноутбука, після установки Windows, дозвіл екрана може бути встановлено не на максимально можливий рівень, якщо не встановлені драйвери для відеокарти або в разі, якщо графічні драйвери були встановлені пізніше. Збільшити дозвіл екрана можна таким чином.
Інструкція
1
Зайдіть в панель управління комп'ютером. Вона знаходиться в системній папці «Мій комп'ютер» - клавіша під адресним рядком «Відкрити панель управління або її можна запустити з меню« Пуск ». Відкривши панель управління, виберіть режим відображення «Перегляд: дрібні значки». Режим відображення змінюється в правому верхньому куті панелі управління. На дисплеї з'являться різноманітні значки для керування тим чи іншим пристроєм ПК. Знайдіть значок «Екран» і клацніть по ньому лівою кнопкою миші один раз.
2
Перед вами відкриється елемент панелі управління «Екран», який відповідає за передачу зображення на монітор комп'ютера або дисплей ноутбука. Встановіть тут зручність читання з екрана - «Дрібний - 100% (за замовчуванням)», якщо встановлений «Середній 125%» режим і натисніть кнопку «Застосувати». Якщо рівень зручності читання вже стовідсотковий, в лівій колонці в спеціальному меню знайдіть посилання "Налаштування дозволу екрана" і клацніть по ній.
3
Ви перейдете в розділ налаштування дозволу екрана і положення зображення. Виберіть меню, що випадає навпроти рядка «Дозвіл» і перетягніть бігунок максимально вгору. Після виконаної операції натисніть «Застосувати» і подивіться на результат. Якщо він вас влаштовує, натисніть у вікні-підказці «Зберегти зміни». Якщо значки і букви виявилися занадто маленькими, незручними для читання або розмитими, повільно міняйте положення бігунка на один крок вниз і натискайте кнопку «Застосувати», поки результат повністю вас не задовольнить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=BErjGARPt_U
Зверніть увагу
Якщо поміняти дозвіл екрана неможливо, або в налаштуваннях дозволу існує всього 2 кроки, потрібно встановити останню версію драйверів для вашої відеокарти.