Як зробити чорну хну. Як отримати чорну хну зі звичайної.

Чорна хна використовувалася на Сході, починаючи з найдавніших часів. Сьогодні за допомогою цього засобу можна наносити традиційні східні малюнки на тіло, а також пофарбувати волосся в насичений чорний або шоколадний колір.
Вам знадобиться
  • - порошок натуральної хни
  • - рукавички
  • - порцеляновий або скляний миска
  • - вода
  • - басма
  • - лимонний сік
  • - мелена кава
Інструкція
1
Хна для нанесення малюнків на тіло (менді) і для фарбування волосся розрізняється. Натуральний колір хни - насичено рудий з мідним або теракотовим відливом. Як правило, хна чорного кольору вже продається в готовому вигляді, з усіма добавками і консервантамі.Чтоби зробити чорну хну самостійно, візьміть звичайний порошок хни. Він повинен бути зеленуватого кольору, не надто яскравого відтінку, без грудок і домішок.
2
Залежно від того, що саме ви плануєте робити чорної хною, виберіть спосіб приготування вашого состава.Чтоби виготовити пасту для тимчасових малюнків на тілі, спочатку кілька разів просійте порошок через сито. Видавіть сік лимона і процідіть його, простеживши, щоб у ньому не залишилося частинок м'якоті. Додавайте сік в порошок хни невеликими порціями, постійно розмішуючи і розтираючи до стану густо кашки. Додайте в суміш чайну ложку кави самого тонкого помелу, трохи цукру і дрібку басми. У підсумку суміш придбає насичений темний колір і буде добре лягати на шкіру. Загорніть ємність з пастою в харчову плівку і залиште настоюватися на добу.
3
Щоб виготовити чорну хну для фарбування волосся, необхідно змішати її з басмою. Щоб отримати насичений чорний колір, змішайте хну і басму в співвідношенні 1 до 2. Спочатку перемішайте порошки в сухому вигляді, потім поступово додайте гарячу, але не киплячу воду. Дайте суміші охолонути і приступайте до нанесення. Для отримання на волоссі чорного відтінку, суміш необхідно тримати на голові 1,5 -2 години.
Зверніть увагу
Чорну хну вкрай важко змити з будь-яких поверхонь. Для приготування та використання готової суміші використовуйте рукавички.
Корисна порада
Чорна хна оздоровлює волосся і чудово зафарбовує сивину. Якщо ви віддаєте перевагу такий відтінок волосся, відмовтеся від традиційних фарб і перейдіть тільки на чорну хну.