Як підготуватися до узі печінки.

Ультразвукове дослідження на сьогодні - найдоступніший і інформативно точний метод діагностики стану органів черевної порожнини людини. Ці органи мають достатні розміри і щільність, завдяки чому добре відображають ультразвук і піддаються скануванню. УЗД безболісно і безпечно в будь-якому віці.
Інструкція
1
УЗД печінки - простий і швидкий спосіб дослідження її структури. Його зазвичай призначають пацієнтові, якщо є підозра на гепатит, цироз, абсцес, наявність паразитів, добро- або злоякісну пухлину. Ультразвукове дослідження печінки проводять, якщо була травма черевної порожнини, а також з метою контролю результатів проведеного лікування.
2
Обстеження печінки за допомогою ультразвуку зазвичай проводиться вранці, натщесерце. Але в екстрених випадках дослідження проводиться в будь-який час доби. Особливої підготовки до проведення УЗД печінки звичайно не потрібно, але у пацієнтів з великою вагою і хворих з підвищеним метеоризмом проведення обстеження може бути ускладнене.
3
Щоб підготуватися до УЗД печінки , рекомендується за кілька днів до призначеного обстеження виключити з їжі продукти, що викликають підвищене газоутворення в кишечнику. Це - капуста, бобові, газовані напої, сирі овочі, багаті клітковиною, чорний хліб, незбиране молоко.
4
Пацієнтам, які страждають запорами, щоб підготуватися до УЗД печінки , протягом декількох днів до процедури рекомендується приймати по 1 таблетці 3 рази на день ферментні препарати та ентеросорбенти - активоване вугілля, Еспумізан, мезім- форте, фестал, що зменшують метеоризм у кишечнику.
5
Які захворювання може виявити УЗД печінки ? Це: цироз, гострий чи хронічний гепатит, потальная гіпертензія, метастази, жирова інфільтрація печінки , гемангіома, кіста і кістозні утворення, гепатома, кальцинат печінки , синдром Бадд-Кіарі.
6
Результати ультразвукового обстеження печінки в більшості випадків є визначальними при установці діагнозу і призначення лікування. У деяких випадках для встановлення на 100% точного діагнозу необхідне поєднання УЗД з тонкоголкової пункційної цітобіопсіей.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YMcUnX9caNo