Як приймати мінеральну воду при гастриті.

У лікуванні гастритів важливе значення приділяється мінеральним водам. У комплексі з лікувальним харчуванням і фізіотерапевтичними процедурами призначається курс прийому мінеральних вод, які сприяють зменшенню запалення слизової оболонки шлунка, нормалізують функцію органів травлення і обмін речовин.
Інструкція
1
Мінеральна вода позитивно впливає на рівень кислотності і пом'якшує запалення слизової шлунка і кишечника. Іноді склянку теплої мінералки без газів здатний позбавити від печії. Мінеральні води мають жовчогінні і желчеобразовательной властивостями, що призводить до значного поліпшення травлення. Перед вживанням пляшку з мінеральною водою потрібно витримати 2-3 години в теплі відкритою, щоб вийшли всі гази.
2
Яку можна приймати мінеральну воду при гастриті ? При будь кислотності при гастриті підходить трускавецька мінеральна вода «Нафтуся».
3
Якщо у хворого гастрит зі зниженою кислотністю, рекомендується пити мінеральні води «Єсентуки 17 і 4», «Нафтуся» (джерело №2), води Старої Руси, курортів Моршин, Куяльник, П'ятигорськ, Друскінінкай, Країнка. Воду п'ють теплою за 15-30 хвилин до їжі по 1 склянці тричі на день. Таке питво підвищує вироблення шлункового соку і підвищує кислотність, сприяючи кращому травленню.
4
Приймати мінеральну воду при гастриті , якщо кислотність підвищена, можна наступних видів: «Нафтуся» (джерело №1), води Желєзноводськ джерела - «Боржомі», «Смирновська», «Славяновская», «Джермук», «Московська мінеральна вода» та ін. Пити мінеральну воду слід в теплому вигляді по одній склянці 3 рази на день за 1,5-2 години до їжі . За цей час вода встигне перейти з шлунку в дванадцятипалу кишку і стимулювати послаблення кишечнику, що корисно при запорах і зайвій вазі.
5
При підвищеній кислотності не рекомендується пити воду високої мінералізації, оскільки вона дратує шлунок.
6
У лікувальних цілях можна використовувати тільки мінеральну воду, розфасовану в скляні пляшки. Перед тим, як вибрати ту чи іншу воду, обов'язково ознайомтеся з інформацією на етикетці.