Як намалювати ляльку Барбі. Як красиво намалювати ляльку.

Всі дівчатка люблять грати в ляльки. У будь-якій сучасній матері, коли вона була ще дитиною, малися улюблені ляльки, серед яких напевно була присутня і Барбі . Непомітно пройшли роки, і тепер з іграшками вашого дитинства грає ваша дочка. Займатися приміркою іграшкових нарядів, створенням зачісок вона може годинами, але ще цікавіше навчити її малювати Барбі в зошиті або альбомі.
Вам знадобиться
  • - гуаш;
  • - кольорові олівці;
  • - тверді олівці для контуру;
  • - ластик;
  • - шматочок ватки .
Інструкція
1
Під назвою Барбі вже декілька десятиліть випускається красива лялька з великими очима і білосніжними волоссям. Початковий варіант іграшки виробляється і сьогодні, проте, пізніше, паралельно з ним почали випускатися і моделі з чорними волоссям. Але, незалежно від кольору волосся, Барбі завжди виглядає стрункою і витонченою. Саме такою її і слід зображати на папері.
2
Для того щоб намалювати ляльку Барбі , вам буде потрібно набір фарб або кольорових олівців. Вони повинні бути яскравими. В якості допоміжного інструменту необхідний простий олівець для нанесення контурів.
3
Зображати ляльку Барбі почніть з обличчя. Воно має бути овальним. Намалювавши контур обличчя, зафарбуйте його бежевим кольором повністю. Для цього підійде як олівець, так і гуаш. При бажанні можна зобразити рум'яна на обличчі. Для цього використовуйте світло-рожевий олівець або фарбу. Якщо для імітації рум'ян використовується олівець, щоб вони виглядали більш природно, можна зробити ретуш шматочком вати.
4
Від якості зображення волосся в значній мірі залежить ступінь подібності малюнка з оригіналом. Вони повинні виглядати густими і довгими. Подивіться, яку форму мають волосся у ляльки, після чого нанесіть олівцем безліч ліній такої ж форми. Малюнок виглядатиме навіть трохи краще оригіналу, якщо зобразити волосся злегка хвилястими.
5
Намалюйте брови, ніс, очі і губи. Спочатку слід зобразити очі. Після цього буде легше намалювати брови і губи. Намалюйте верхнє і нижнє повіки, а потім до верхнього століття додайте великі вії. На нижньому столітті теж зобразите вії, але більш короткі, щоб очі у Барбі здавалися великими і яскравими. Потім намалюйте зіницю і райдужну оболонку ока. Її колір визначає колір самого очі, тому його слід вибрати самостійно за своїм смаком.
6
Брови найкраще зображати рівними лініями. Для цього буде потрібно чорний олівець. Ці елементи особи повинні бути розташовані нижче чола, але трохи вище рівня очей. Брови висловлюють спокійний і виразний погляд.
7
Губи у ляльки Барбі повинні бути не дуже великими, але і не дуже маленькими. Верхня лінія губ зображується у вигляді хвилі, а нижня - у вигляді прямої лінії. Зафарбовувати їх найкраще рожевим або малиновим кольором. Ніс намалюйте у формі крапельки.
8
Зобразивши особа, перейдіть до малювання тулуба. Зазвичай в старовину ляльок одягали в пишні сукні, і іноді так чинять досі. Але можна зображати Барбі одягненою і в сучасне пряме плаття.
9
Намалюйте шию: для цього нанесіть дві лінії і зафарбуйте відкриту частину. Іншу ж частину тулуба прикрийте платтям. Рукав сукні на кінці можна прикрасити ліхтариком, особливо якщо Барбі одягнена в повітряне плаття. Далі можна намалювати туфельки. Вони повинні виглядати витончено і поєднуватися з сукнею. Додаткову елегантність намальованою ляльці додасть зачіска і красиве намисто на шиї.
Зверніть увагу
При малюванні ляльки Барбі, незалежно від стилю і застосовуваних інструментів, слід дотримуватися ряду правил. Малювати її слід чітко і рівно. На відміну від інших ляльок, вона має високий зріст, тому доцільніше її зобразити крупним планом. Малюнок повинен бути барвистим і в теж час природним.