Як зберегти свої гроші.

В світі фінансів людини хвилюють тільки дві речі: як заробити гроші, і як їх потім зберегти. Якщо на руках у вас виявилася певна сума, яку ви не мають наміру негайно витрачати, потрібно розпорядитися нею з розумом. В ідеалі - так, щоб ваші гроші працювали на вас, приносячи прибуток. Є кілька перевірених часом способів збереження і примноження капіталу.
Інструкція
1
Розбийте суму, якою ви володієте, на дві або більше нерівних частин. Фінансові експерти усього світу радять не класти яйця в одну корзину, тобто не вкладати всі свої накопичення в якийсь один ресурс. Інакше, в разі непередбачених обставин, наприклад, банкрутства банку, ви можете залишитися без своїх грошей.
2
Один зі способів збереження капіталу - довгостроковий вклад у банку. Вибираючи банк, звертайте увагу на його репутацію, а також наявність спецпропозицій по депозитним ставкам. Врахуйте, що через інфляцію вам навряд чи вдасться набагато примножити свій вклад. Однак гроші залишаться в цілості, особливо в тому випадку, якщо ви вибрали той банк, діяльність якого контролюється державою.
3
Вкладайте гроші в покупку дорогоцінних металів. Зрозуміло, мова йде не про сережки і кільцях (якщо тільки вони не антикварні), а про злитках золота. Зберігати ці зливки краще в банківській скриньці. Принести в майбутньому прибуток може і покупка старовинних монет, які ростуть в ціні з кожним роком.
Зверніть увагу
- Якщо ви хочете зберегти гроші, не грайте на фінансовій біржі і не вкладайте їх в ПІФи (пайові інвестиційні фонди) без ради і рекомендацій фахівців.
Корисна порада
- Перекладіть частину грошей в долари або євро, а частина залиште в рублях. Якщо якась із валют потерпить крах, ви хоча б не втратите все накопичення.