Як записатися в басейн.

Басейни вже давно об'єднали собою любителів плавання самих різних категорій: від новачків, ще тільки учнів плавати, до професійних спортсменів. І справді: де ще можна протягом усього року регулярно займатися таким корисним видом спорту? Як правило, у великих містах є кілька плавальних закладів. Тому, якщо ви вирішили записатися в басейн, то потрібно знати кілька моментів.
Інструкція
1
Для початку дізнайтеся гарненько чи є такі неподалік від вашого будинку.
2
При виборі басейну важливу роль грає і його відвідуваність, так що не полінуйтеся поцікавитися у адміністратора наскільки вільно в цьому плані в обраному вам спортивному закладі, в які години потік відвідувачів знижується, а в які навпаки «не проштовхнутися».
3
Наступним кроком стає обов'язковий медичний огляд. Сьогодні більшість басейнів мають при собі медкабінет і свого доктора, що дозволяє пройти огляд без відвідування поліклініки, не втрачаючи часу на стояння в чергах. Нагадаємо, що видана довідка дійсна лише протягом місяця, тому не забувайте її продлять.
4
Після отримання необхідного висновку потрібно обзавестися всіма необхідними речами: відвідувати басейн можна тільки в спеціальній шапочці. Правда, її також найчастіше можна купити при самому басейном комплексі. За бажанням, можна обзавестися і водними очками, що дозволить вам уникнути роздратування або алергії від хлорованої води.
5
Ну і останнє, що вам залишиться зробити, перед безпосереднім відвідуванням басейну, так це купити або квиток на разове відвідування, або абонемент на певний термін (від місяця до року) .Однак при купівлі абонемента існує значний мінус. Якщо ви раптом захворіли і не змогли прийти в басейн, то гроші за за заняття, які ви пропустили, вам ніхто не поверне. І дані відвідин ніяк не переносяться на наступний місяць. Виходить, що захворівши, ви можете втратити як мінімум година здоров'я, а це час одного вашого відвідування басейну.
Зверніть увагу
Примітно, що зараз навіть влітку багато басейни продовжують свою роботу і мають постійний потік відвідувачів. Це пов'язано і з тим, що багато хто не має можливості вибиратися до природних водойм, в яких дозволено купатися, а басейн припускає можливість безпечного і комфортного плавання або купання.
Багато людей хоче відмінно виглядати під час літнього сезону, щоб на пляжі не вдарити в бруд обличчям. Але результат зазвичай залежить від того, скільки часу витрачатися на тренування і чи дотримується режим харчування під час міжсезоння.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - фотоапарат;
  • - зручні кросівки;
  • - спортзал;
  • - натуральні продукти.
Інструкція
1
Позначте проблемні частини тіла, над якими варто попрацювати. Цей перший крок - половина успіху. Якщо ви точно не знаєте, що вам потрібно прибрати або додати, то немає сенсу складати програму тренувань і харчування.
2
Зробіть фотографії свого торса на даний момент і вирішіть, над чим ви будете працювати в першу чергу. Поставте для себе досяжні цілі. Ось приклади: схуднути на 5 кг, додати 3 кг м'язів, прибрати складки з живота, позбутися целюліту і т.д.
3
Почніть бігати вранці. Кардіоподготовка потрібна в будь-якому випадку. Не важливо, чи тренуєтеся ви на масу або хочете спалити жир. Рівномірний біг на щоденній основі допоможе підготувати м'язи до тренувань, а також серце - до нового розпорядку і режиму. Без цього виду навантажень дуже складно перебудувати свій звичний уклад життя.
4
Одягайте зручні кросівки і теплий одяг, бігайте по 10-15 хвилин щоранку. Засікайте час і біжіть в спокійному темпі, намагаючись не збивати подих. Важливо саме навчитися слухати своє тіло і організм.
5
Дотримуйтеся режиму дня. Він повинен бути грамотно розділений на три рівні частини по 8 годин на кожній. Тобто, на сон ви відводите 8:00, стільки ж на роботу (навчання) і стільки ж на відпочинок. В останній проміжок часу, якраз і включите тренування з пробіжками.
6
Слідкуйте за раціоном харчування. Незалежно від вашої початкової мети, переходите на натуральні продукти, забувши про таку шкідливу їжу, як напівфабрикати, кондитерські, борошняні та м'ясні вироби.
7
Отримуйте всі необхідні мікроелементи з фруктів, ягід, злакових, грибів, бобових і овочів. Пийте більше вологи протягом дня. Завжди майте при собі пляшку в 1.5 літра чистої води. Випивайте її в процесі роботи, відпочинку і тренувань.
8
Запишіться в спортивний клуб або найміть особистого тренера. Звичайно, біг і правильне харчування кардинально можуть змінити ваше тіло і внутрішній стан. Але тільки регулярні тренування в залі допоможуть придбати відмінну фігуру для літнього сезону.
9
Ходіть в тренажерний зал і займайтеся 3 рази з обтяженням, якщо вам потрібно підкачати м'язи. Відвідуйте групові заняття з фітнесу або аеробіки, щоб скинути зайву вагу і збільшити витривалість м'язів. Вибирайте підходящу для вас програму і секцію занять і тренуйтеся на постійній основі. Результат не змусить себе чекати.
Корисна порада
Постійно стежте за прогресом, заносячи в щоденник тренувань результати і примітки по самопочуттю.