Як поповнити рахунок на телефоні.

В даний час є дуже багато способів поповнення рахунку на телефоні. І не треба боятися раптового негативного балансу, з будь-якої ситуації є вихід.
Вам знадобиться
  • Гроші
  • Номер телефону
Інструкція
1
Якщо баланс на особовому рахунку вашого телефону негативний - його можна поповнити декількома способами. Розглянемо деякі з них докладно. В першу чергу потрібно знати, у якого оператора зв'язку ви обслуговуєтеся, щоб не помилитися з адресою пункту прийому платежів.
2
Самий просто спосіб - це прийти в пункт прийому платежів вашого оператора і внести гроші на особовий рахунок безпосередньо через касира. Для цього потрібно продиктувати номер телефону оператору (в деяких випадках вас попросять написати номер, щоб уникнути помилки). Іноді вас можуть запитати прізвище особи, на якого зареєстрований телефон, також щоб уникнути помилок внесення грошових коштів. Тому про всяк випадок майте таку інформацію, якщо номер зареєстрований на іншу людину або організацію. Потім у вас беруть гроші і видають вам чек. Будь ласка, не викидайте чек доти, поки гроші не надійдуть на ваш особовий рахунок телефону. Інакше вам буде дуже складно довести помилку перекладу грошей, наприклад, на інший номер в разі збою системи або друкарські помилки оператора-касира.
3
Другий спосіб - це поповнення рахунку через платіжні термінали. Термінали можуть перебувати в магазинах, торгових центрах, супермаркетах і в інших прохідних местах.Обратіте увагу, що термінали не видають здачу, тому поповнювати рахунок потрібно саме тією сумою, яку ви хочете внести. Купюри, що приймаються терміналом повинні бути новими, що не м'ятими і не рваними. Інакше є велика ймовірність, що термінал може не прийняти купюру. Уважно набирайте номер телефону, на який ви хочете покласти гроші, і також зберігайте чек після проведення операції до безпосереднього зарахування грошей на рахунок. Також в терміналах обов'язково береться комісія за зарахування грошей, уважно читайте умови перед проведенням операції.
4
Третій спосіб - це поповнення рахунку телефону через інтернет. Для цього у вас повинні бути інтернет-гаманці з коштами на них. Зазвичай в інтернет-гаманцях є вже готові форми і кнопки - "сплатити послуги стільникового зв'язку", або що-небудь подобное.Заходім в сервіс Яндекс-гроші, опускаємо вниз сторінку і бачимо вкладку "Мобільний зв'язок" .При натисканні на неї відкривається список операторів вашого регіону. Тиснемо на свого оператора і вписуємо номер телефону, на який хочемо перевести гроші. Зверніть увагу на написання номера телефону, зазвичай першу цифру не вписується. Потім пишемо суму, що вноситься на рахунок. Мінімальна сума 2 рубля, максимальний 3000. Потім натискаємо "Заплатити". Після цього система обов'язково перевірить вас, ви введете платіжний пароль, і при збігу його переклад грошей відбудеться успішно. Ви побачите номер операції, і система повідомить вам, що гроші переведені. З інтернет-гаманців поповнення рахунку зазвичай робиться без комісії. Однак уточніть це питання безпосередньо в системі.
Поповнити рахунок на мобільному телефоні можна самими різними способами, починаючи від оплати готівкою і закінчуючи використанням електронних грошей. Зробити це зовсім не важко, потрібно просто знати деякі тонкощі.
Вам знадобиться
  • номер мобільного телефону, пункт прийому платежів, гроші, термінал оплати, інтернет
Інструкція
1
Ви повинні точно визначити який оператор вас обслуговує. Зробити це дуже просто - на домашньому екрані телефону ця інформація завжди відображена, крім того, якщо ви приїхали в іншу країну і купили сім-карту там, як тільки ви вставите її в телефон і включіть апарат, вам прийде вітання від компанії-оператора з її назвою.
2
Якщо ви у своїй країні, знайдіть пункт прийому платежів вашого оператора і прийдіть туди з кредитною картою або готівкою. Те ж часто можна зробити в магазинах, де продаються мобільні телефони, просто запитайте, чи справляють вони подібну послугу. Касир сам скаже вам що робити.
3
Рахунок можна поповнити через термінали, вони розташовуються всюди - в торгових центрах, магазинах, на вулиці. Підійдіть до терміналу, виберіть на екрані вашого оператора, введіть ваш номер телефону, вставте гроші до відповідного відділення (без здачі), а потім натисніть "ок", або "далі", або "сплатити". Через хвилину до вас на телефон прийде СМС з підтвердженням платежу. Номер вводите уважно, при помилку назад гроші ви не отримаєте.
4
Рахунок можна поповнити через інтернет за допомогою електронних рахунок ов, наприклад, Яндекс-гроші. В таких системах зазвичай є пункт стосується оплати послуг мобільних операторів. Виберете такий пункт, введіть номер телефону, потім ваш пароль від системи і підтвердіть платіж.
5
Зайдіть на сайт оператора і пошукайте пункт поповнення балансу кредитною карткою. Дотримуйтесь інструкції на екрані.
6
Перш, ніж їхати закордон, почитайте блоги тих, хто вже був у цій країні, швидше за все, там буде вказана інформація про поповнення рахунок ов місцевих операторів, якщо не знайдете - задайте питання в коментарях.