Як отримати паспорт громадянина на Україну.

Хочете поїхати жити на Україну або вже там живете? Хочете зробити законним постійне перебування в цій країні, але не знаєте з чого почати і як діяти? Ознайомтеся з цією статтею і, можливо, на ваші запитання знайдуться відповіді.
Інструкція
1
Зв'яжіться з родичами по прямій лінії в Україна . Ви можете отримати громадянство України, якщо маєте прямих родичів - громадян України. Потрібно лише уявити документи, що підтверджують родинні зв'язки з українськими громадянами, а також документи доводять факт проживання на території України. Крім того важлива відсутність у вас судимостей та наявність медичних довідок.
2
Відновіть громадянство. Якщо ви коли-небудь мали українське громадянство, то його можна заново відновити за спрощеною схемою.
3
Знайдіть чоловіка або дружину - громадян України і проживіть з ними в шлюбі 2 роки, для отримання заповітного паспорта. Зрозуміло, паспорт громадянина Україна в даному випадку не повинен бути метою. Але в будь-якому випадку при такому розкладі ви також отримуєте автоматично громадянство, представивши всі потрібні документи.
4
Стати висококваліфікованим фахівцем. Професіонали цінуються в будь-якій країні, і Україна тут не стала винятком. Хороші фахівці можуть з легкістю отримати громадянство України, якщо зможуть довести свою користь українській державі.
5
Інвестуйте в Україну. Інвесторам, як і висококваліфікованим фахівцям в Україна теж раді. Держава готова надати вам паспорт громадянина Україна, якщо ви зможете інвестувати в економіку країни не менше 100 000 $ США.Данний варіант, звичайно, бюджетним не назвеш, але чому б не допомогти своїй майбутній країні розвивати економіку, якщо є така можливість.
6
Допоможіть розвинути Україна науку або культуру. Паспорт громадянина Україна можна легко отримати, якщо ви є діячем науки або культуру. Тут така ж історія, як з висококваліфікованими фахівцями та інвесторами. Плюс лише в тому, що на відміну від інвесторів, охочих отримати громадянство України, вам не доведеться шукати великі суми грошей. Досить просто зробити щось значуще в науковій сфері або у сфері мистецтва.