Як додати новий пристрій.

Рано чи пізно до кожного комп'ютера потрібно підключати ті чи інші пристрої. Підключення пристроїв може бути як перманентним (в цілях апгрейда комп'ютера), так і тимчасовим (для вирішення текушего задач за допомогою периферійних пристроїв. У всіх випадках підключення нового пристрою має свої особливості.
Інструкція
1
Підключіть пристрій до комп'ютера. Підключення може здійснюватися за допомогою інтерфейсу USB, роз'єму PCI а також іншими способами. Операційна система комп'ютера повинна розпізнати нове пристрій і видати системне повідомлення, що інформує про готовність даного пристрою до роботи з комп'ютером. Якщо пристрій не володіє функцією Plug and Play, а також якщо драйвера на це пристрій відсутні в системі за умовчанням, то воно не буде працювати до тих пір, поки не буде встановлено відповідний софт.
2
Якщо пристрій вимагає установки драйвера - встановіть його. У більшості випадків драйвера поставляються разом з пристроями на компакт-дисках (рідше на флеш-картах). Установка драйвера може вироблятися як в автоматичному, так і в ручному режимі. Для установки драйвера в автоматичному режимі використовуйте "Майстер установки нового обладнання". Відразу після запуску "Майстра" вставте в комп'ютер диск з драйвером. Він повинен буде автоматично визначитися і самостійно запуститися.
3
Після установки драйвера і перезавантаження комп'ютера перевірте пристрій на відсутність конфліктів з операційною системою. Для цього увійдіть в меню "Пуск" і натисніть правою кнопкою миші на кнопку "Мій комп'ютер". Виберіть пункт "Властивості" і зайдіть у вкладку "Обладнання". Потім відкрийте диспетчер пристроїв, який наводить список всього встановленого на комп'ютері устаткування. Знайдіть у списку щойно доданий пристрій і переконайтеся що воно коректно поєдналося з операційною системою (перед назвою пристрою не повинно бути знаків питання).
Зверніть увагу
Якщо разом із пристроєм не поставляються компакт-диска або флеш-карти з драйвером, то його можна знайти в Інтернеті. Драйвери на пристрої великих виробників, як правило, можна знайти на офіційних сайтах компаній за посиланням "Підтримка і драйверів".