Як визначити свій імідж.

Імідж - це образ людини, яка складається не тільки з зовнішнього вигляду, але й з поведінки і стилю життя в цілому. Щоб визначити свій імідж і слідувати йому, потрібно вміти дивитися на себе з боку і оцінювати всі свої звички та особливості.
Інструкція
1
Щоб вирішити це питання було простіше, візьміть аркуш паперу і складіть опис свого зовнішнього вигляду, а також запишіть якості свого характеру. Таке наочне зображення самого себе з боку допоможе вам оцінити себе більш об'єктивно, не упускаючи ніяких деталей.
2
Навряд чи бувають такі люди, які від природи чітко відповідають якому небудь іміджу. Тому наступним кроком стане розробка образу, який ви хотіли б мати. Візьміть опис, який ви склали раніше і по порядку перепишіть всі якості, які вам в собі подобаються. А ті, які не до душі виправте і напишіть те, якою людиною ви хотіли б стати. Так ви зможете визначити і підкоригувати свій імідж.
3
Продумайте всі деталі своєї нової зовнішності: макіяж, зачіску, манікюр, одяг, взуття, мова, ходу і жести. Не забувайте про те, що ваша поведінка і зовнішній вигляд повинні відповідати один одному. При створенні свого власного іміджу враховуйте те, які люди будуть вас оточувати, чи вдасться вам вписатися в їх компанію і не стати білою вороной.Можете задуматися і над дрібними деталями і аксесуарами, які допоможуть вам підкреслити свій стиль. Запишіть який мобільний телефон ви хотіли б мати, яка у вас має бути сумка, взуття, ремінь, годинник, запальничка або навіть автомобіль. Ретельно пропрацювавши свій імідж, і описавши на аркуші паперу ідеал, до якого ви хочете прагнути, повісьте його на видному місці, щоб ви завжди пам'ятали про те чого хочете.
4
Найпростіше починати із зовнішнього вигляду. Оновлення гардероб. Спробуйте новий макіяж та зачіску. Новий одяг допоможе вам підлаштувати свою поведінку під обраний вами стиль. Змусить стежити за поведінкою, манерами і мовою, а значить, і змінити свої внутрішні якості так, як ви задумали. Не забувайте про те, що будь-яке ваше перетворення може поміняти і ваше оточення, тому будьте обережні з тими людьми, які вам дороги, щоб помінявши себе, ви не змінили ваші відносини.
Корисна порада
Не соромтеся мріяти і записувати свої плани на майбутнє, щоб чітко розуміти до чого потрібно прагнути і яких цілей досягти.
Мусульманський, що вимовляє намаз, обов'язково повинен робити це в сторону Кааби, тобто стояти обличчям в ту сторону, де розташований цей храм. Що ж робити, коли ви живете не в Мецці і не знаєте, як визначити Каабу і, відповідно правильно прочитати молитву.
Інструкція
1
Визначте місце розташування своєї країни щодо Мекки, де і знаходиться Кааба. Так, наприклад, віруючі Індії при здійсненні намазу повинні бути звернені на захід, в Дагестані - на південь, в Лівії - на Схід, а в Ефіопії - на північ.
2
Визначити місце знаходження своєї країни можна по карті, глобусі або компасу. При цьому, визначаючи місце свого розташування по карті, дивіться, де воно знаходиться відносно півдня, оскільки саме там знаходиться Мекка. При цьому слід знати, що верх карти - це завжди північ, а низ - південь.
3
Крім зазначеного способу, у випадку, якщо карти, компаса або глобуса у вас під рукою немає, існують і інші методи визначення Кааби, які, можливо, у вашому випадку будуть більш прийнятними.
4
Визначте візуально по сонцю. Так, влітку о 2 годині дня, а взимку на годину відповідно сонце знаходиться на півдні країни.
5
Визначте свій напрямок за допомогою механічних годинників. Для цього необхідно покласти годинник таким чином, щоб їх циферблат був горизонтален, і направити стрілку годинника на сонці. Розгляньте утворився кут між цифрою 2 в літній період і цифрою 1 в зимовий і сонячним світлом. Подумки проведіть бісектрису отриманого кута, вона буде вказувати прямо на південь.
6
Визначивши своє місцерозташування щодо Мекки, повертайтеся кожен раз під час намазу до Каабі обличчям і читайте своє звернення до Аллаха (молитву). У випадку, якщо ви виявили, що стояли при вимові молитви не в тому напрямку, слід повторити намаз знову, вставши як потрібно.
Зверніть увагу
Кааба - найзнаменитіша і найвідоміше місце в Мецці, головне святилище ісламу, основний храм єдинобожжя, в бік якого щодня під час молитви (намазу) звертаються мусульмани. Ця споруда у вигляді величезного куба висотою близько 15 метрів знаходиться в центрі Заповідною мечеті і вважається у жителів Сходу земним втіленням Кааби небес.