Як зробити костюм ніндзя. кастюми нінзя.

Умови роботи ніндзя , як відомо, були досить-таки жорсткими. Тому особливі вимоги пред'являлися до костюму, який би дозволив сховатися і не сковував рухів. Якщо перекладати дослівно, то ніндзя означає що ховається, крадеться.
Вам знадобиться
  • - бавовняна тканина вибраного кольору, - нитки,
  • - нитки для зав'язок,
  • - гумка,
  • - липучки.
Інструкція
1
Ніндзюцу - це мистецтво, засноване на невидимості. Але, всупереч стереотипам, чорний колір в створенні костюма вживався вкрай рідко. Частіше ніндзя шили робочий одяг із тканини від темно-коричневого до попелястого кольорів. Така форма називається Синоби Седзоку, що в перекладі означає плащ темряви. Костюм ніндзя складається з кількох речей. Комплект одягу робиться з бавовняної тканини. Він повинен добре вбирати вологу, та й просто бути приємний на дотик.
2
До складу комплекту входять: -повязка на голову, схожа на шарф; -одінарная куртка; -Рукавички з петлею для пальця; -пояс; -штани з завязкамі.Очень часто до цього комплекту додають капюшон, який кріпиться до куртки .
3
Спочатку зшийте брюки. Потрібні звичайні, прямі. Замість пояса можна вставити гумку. У кожній штанині прошийте місця для зав'язок, під коліном і на щиколотці. Просмикніть приготовлені для цього нитки. Далі зшийте куртку, за бажанням ви можете додати капюшон. Для цього зніміть мірки: довжину рукава, довжину плеча, визначте якої довжини вона повинна бути. Складіть викрійку і з'єднайте деталі. Не потрібно ніяких наворотів і прикрас. Пам'ятайте, ви робите куртку для невидимки. Потім можна зайнятися дрібними деталями одягу: поясом і рукавичками-накладками. Також за бажанням, можна зробити маску для обличчя. Нічого особливого в ній немає. Зшийте з тканини невеликий прямокутник. Його розмір повинен бути таким, щоб він закривав не тільки обличчя від перенісся до підборіддя, але і шию. Маску можна прикріпити до каптура або до головного пов'язці.
Багато дітей мріють на Новий рік йти на ялинку в карнавальному костюмі. І один з лідерів в їх рейтингу - це костюм японського воїна ніндзя. Його можна купити, а можна зробити і самостійно. Головне, докласти всю фантазію і свої вміння.
Вам знадобиться
  • -ткань;
  • -выкройки;
  • -нитки;
  • -иголки;
  • -швейная машинка.
Інструкція
1
В костюм ніндзя входить досить велика кількість елементів одягу. Один з них вважається базовим - це анорак, або пуловер. Зшити його можна легко по схемі сорочки. Єдине, що потрібно врахувати при викрійці - це те, що рукава повинні бути приблизно 3/4 і без жорсткого манжета, як у сорочки. Зніміть мірки і побудуйте викрійку на папері. Після перенесіть її на тканину і розкроїте перед (замість двох поличок зробіть цілісне полотно) і спинку. Крім манжет відмовтеся також і від коміра. Найкраще розкроїте шию півколом. Обробіть краю, ушийте рукава. Ваш анорак готовий.
2
Далі займіться штанами. Їх найпростіше робити, взявши за основу викрійку комбінезона. Приберіть з неї верх, залиште лише основну частину від пояса. Розкроїте тканину, зшийте і обробіть краю. Пропрацюйте лінію пояса. Потім злегка заузьте штанини внизу, просто вшивши по краю мотузочки, якими можна буде трохи по щиколотці підтягти штани.
3
Жилет для ніндзя виконуйте з контрастної стосовно загального кольору костюма тканини. Для його виготовлення візьміть відріз тканини, складіть його навпіл. Посередині прорежьте отвір для голови у формі трикутника. Обробіть горловину, припуски на шви і низ виробу. В районі грудей можете нанести ієрогліф фарбами. Якщо хочете більш стійкого результату, виріжте ієрогліф з тієї тканини, з якої шиєте весь костюм цілком і акуратно його приметайте.
4
Тепер залишається зробити тільки пояс-підв'язку і пов'язку на голову. Пояс шийте з прямого полотна тканини у вигляді вузького прямокутника. Один край тканини підігніть, зсередини підшийте до нього кілька смуг тканини поперек, а потім складіть основний шматок тканини навпіл і з іншого боку зшийте його з краєм іншого боку. Що ж стосується пов'язки на голову, її можна зробити з невеликого полотна. Згорніть його навпіл, зсередини прошийте, потім виверніть на лицьову сторону. Тепер можна зав'язувати її навколо голови.
5
Залишається тільки підібрати залишилися аксесуари - взуття і зброю. І ваш ніндзя до свята готовий!