Як лікувати кальціната. Кальцинати в легенях.

Кальцинати - це ділянки накопичення солей кальцію різних розмірів в органах і тканинах. Як правило, освіта кальцинатов - це вторинний процес, залишкові явища перенесеного раніше запального процесу, що характеризує його давність. Перш, ніж говорити про лікування кальцинатів, слід з'ясувати причини їх виникнення. І суть процедури зводиться не до лікування самих кальцинатов, а причин, що викликали їх утворення.
Інструкція
1
Найбільш часто кальцінати виявляють при рентгенологічному дослідженні легенів. У даному випадку наявність кальцинатів говорить про перенесеної раніше пневмонії, або туберкульозі. Грубо кажучи, організм «зацементували» «мертву» тканину. У таких випадках лікування кальцинатів не проводиться, в окремих випадках у літніх людей вони можуть розсмоктуватися.
2
Також часто виявляють кальцинати в нирках. Це може бути наслідком гломерулонефриту, але найбільш часто кальцінати зустрічаються при пієлонефритах і туберкульозі нирок. У цих випадках лікування спрямоване на причину - захворювання, що призвело до утворення кальцинатів. У спортсменів, які вживають в їжу підвищена кількість білка, також можуть утворюватися кальцінати в нирках без ознак захворювання нирок.
3
У жінок кальцінати можуть виявлятися при мамографії в молочній залозі. Іноді це свідчить про початкову стадію злоякісної пухлини, однак великі розміри кальцинатов говорять на користь доброякісності процесу. В обох випадках необхідні додаткові методи обстеження.
4
Нерідко виявляються кальцинати в період вагітності в плаценті. Це може свідчити про перенесеної інфекції матір'ю і плодом внутрішньоутробно, а може говорити про порушення кровообігу в плаценті. У першому випадку специфічного лікування не потрібно, у другому - необхідно знайти причини, що викликали порушення плацентарного кровообігу.
5
У випадку з системним утворенням кальцинатів, що мають великі розміри, питання про їх лікуванні вирішується індивідуально з лікарем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WaY0yxRssVw
Зверніть увагу
При деяких захворюваннях причинами утворення кальцинатів є порушення кальцієво-фосфатного обміну. При колагенозах і м'язових дистрофіях кальцінати утворюються в сполучної тканини або підшкірно. Тобто, розглядати кальцінати треба як прояв ряду захворювань, або їх слідство.