Як зшити кенгуру.

Якщо раніше дітей возили тільки в колясках, то тепер прогрес дійшов до слінгів та рюкзаків « кенгуру ». У цих пристосуваннях малюк може вільно «висіти» на мамі, звільняючи її руки. Ну, а якщо мама любить шити, то вона напевно не піде в магазин за " кенгуру ", а прийметься за шиття сама.
Вам знадобиться
  • - квадратний метр щільної тканини (полотно, джинса);
  • - синтепон або тонкий лист поролону;
  • - щільна підкладка для спинки малюка (товстий картон);
  • - 1 метр гумки;
  • - 2 метра косою бейки;
  • - 2 кріплення для застібок.
Інструкція
1
Викрито ви повинні три деталі: верхню лямку, нижню лямку і сидіння. Сначало найкраще зробити ці деталі з паперу або кальки. Все як слід виміряти і перевірити, а вже потім переводити їх на тканину. Верхня лямка являє собою смугу тканини завдовжки 100-120 см і шириною 3 см. Посередині ширина верхньої лямки більше - 12 см. Для неї вам буде потрібно дві деталі. Нижня лямка повинна бути менше верхньої: 95-100 см, шириною 9 см. Для неї вам буде потрібно одна деталь. Сидіння повинно являти собою полотнище 50 на 30 см з закругленими зверху кінцями. Всього буде потрібно дві деталі. До всіх викрійками обов'язково додавайте 2 см на шви.
2
Викроєні деталі сидіння складіть виворітними сторонами, прокладете щільним шаром синтепону, прошийте шви, залишивши оду сторону незашітой. Щоб синтепон тримався надійніше і сидіння виглядало більш красивим, можна одну деталь сидіння прострочити разом з синтепоном кількома рядками - у вигляді ромба, клітини або смужки. В спинку вставте лист картону або тонкого поролону. Дві деталі для верхньої лямки також отстрочите декількома лініями. Сидіння обшийте косою Бейко, вставляючи гумку. Гумку отстрочите зигзагом, чи не застрачівая нижніх зрізів. Верхню лямку приметайте на відстані 8 см від верхнього краю сидіння. Середину нижньої лямки прітачать до низу сидіння. Через 2 см від сидіння приметайте гумки.
3
Потім викрийте кілька трикутників. Їх необхідно буде пришити до місць з'єднання лямок з сидінням, щоб вага малюка не порвав шви на рюкзаку, і малюк не впав. Для початку приметайте трикутники до тканини. Загніть акуратно у них краї так, щоб зрізів не було видно, і прошийте по самому краю кожен трикутник. Потім зробіть пару рядків всередині трикутника. Тепер ваші лямки закріплені надійно.
4
До лямкам пришийте застібки і застебніть лямки на спині. Застібки купуйте максимально надійні. Перевірте в магазині, як вони працюють і чи працюють вообще.Спінку рюкзака прикрасьте аплікацією. А можна заздалегідь (ще на відріз тканини) пришити місткий кишеню. Вологі серветки, пляшечка з водою, запасний підгузок ніколи не бувають зайвими під час прогулянки з малюком.
Зверніть увагу
Верхню лямку слід прокласти декількома шарами синтепону, інакше лямки почнуть врізатися вам в плечі.
Корисна порада
Викрійку ви можете знайти в інтернеті. Для прикраси рюкзачка можна придбати термоаппликації. Якщо ви вставляєте в сидінні жорсткий каркас спинки, то він повинен становити зростання малюка від крижів до маківки.