Як розібрати рульову колонку.

Демонтаж і подальша розбирання рульової колонки у вітчизняних автомобілів не представляє складнощів. Справитися з подібною роботою під силу будь-якій людині, яка хоча б один раз тримав у руках гайкові ключі.
Вам знадобиться
  • - фігурна викрутка,
  • - гайкові ключі на 13 і 17 мм,
  • - торцевої ключ на 24 мм,
  • - борідок,
  • - молоток.
Інструкція
1
На початку ремонту у автомобіля піднімається капот і від акумуляторної батареї від'єднується кабель "маси". Потім демонтується рульове колесо: - в машинах «класичної лінійки» виробництва Волзького автозаводу зі старою «бубликом» у неї знизу откручиваются два болта і знімається клавіша сигналу; - з кермом нового зразка, чотири гвинти кріплення знаходяться зверху, під декоративною планкою, видаливши яку, вони викручуються, і верхня кришка знімається; - торцевим ключем на 24 мм відкручується гайка кріплення рульового колеса, - сидячи в кріслі водія, колінами підіпріть обід керма знизу і вставте борідок в поглиблення вала, утримуючи його однією рукою, другий нанесіть по ньому різкий удар молотком , одночасно з цим ногами придавите колесо знизу вгору.
2
Після успішного демонтажу зазначеного аксесуара викруткою викручуються чотири самореза і знімається декоративне облицювання підрульових перемикачів, які також видаляються після ослаблення стяжного хомута і від'єднання колодок джгутів електропроводки.
3
Тепер необхідно демонтувати кронштейн рульового вала. Відкручуються ключем на 13 мм дві гайки його кріплення до передньої панелі кузова, і Шпильковерти ще два болта зі згорнутими головками. Послабивши кріплення стяжного хомута, він знімається разом з замком запалювання шляхом переміщення вгору вздовж осі вала (не забудьте повернути ключ в положення «0» і відключити електропроводку).
4
На фінальній стадії відкручується стягнутий болт кріплення до рульового редуктора шлицевого наконечника вала, і він витягується в салон машіни.На даному етапі розбирання рульової колонки вважається закінченою.