Як підключити принтер до ПК.

Підключення принтера до персонального комп'ютера не становить великої праці. Весь процес полягає в фізичному підключенні до комп'ютера і електромережі, а також встановлення та налаштування відповідного програмного забезпечення.
Інструкція
1
Якщо встановлюється новий принтер, то попередньо необхідно видалити з його поверхні всі транспортувальні стрічки, вони мають жовтий або помаранчевий колір. Підключіть принтер до електромережі, увімкніть його, встановіть картридж, який йде в комплекті, після чого вимкніть. За допомогою USB-кабелю (можливо, доведеться купувати окремо) з'єднайте принтер з комп'ютером.
2
Після включення принтера , в треї (нижній правий кут екрану монітора) з'явиться повідомлення, про те, що Windows знайшов нове обладнання. Буде відкрито вікно «Майстер нового устаткування». Вставте диск з драйверами, встановіть перемикач «Автоматична установка» і натисніть кнопку «Далі». Програмне забезпечення буде знайдено і встановлено автоматично.
3
У випадку, якщо «Майстер нового устаткування» не працює автоматично, то встановити драйвери можна іншим способом. Відкрийте вікно «Принтери і факси», виберіть пункт «Установка принтера » в лівій частині вікна, буде запущений «Майстер установки принтерів». Встановіть перемикач «Локальний принтер, підключений до цього комп'ютера», також встановіть галочку «Автоматичне визначення та встановлення PnP- принтера », натисніть кнопку «Далі». Принтер буде виявлено, програмне забезпечення буде установлено.Установіть драйвери можна і безпосередньо з диска, для цього виберіть відповідний пункт в меню автозапуску.
4
Відкрийте головне меню «Пуск» і виберіть пункт «Панель управління». Перейдіть в розділ «Принтери і факси». В контекстному меню встановленого принтера , виберіть пункт «Властивості», натисніть кнопку «Пробна друк» і перевірте роботу устройства.Аналогічним чином проводиться установка МФУ (Багатофункціональний пристрій), при цьому додатково встановлюються драйвери для сканера.
Одним з найбільш важливих периферійних пристроїв для комп'ютера є принтер. Надрукувати фотографії, роздрукувати цікаві інтернет-статті, зберегти на папері повідомлення електронної пошти - для всього цього потрібна даний пристрій. Підключити принтер неважко, але потрібно пам'ятати декілька особливостей.
Вам знадобиться
  • Для підключення потрібно драйвер принтера і usb-кабель, що з'єднує його з комп'ютером. Але якщо драйвер завжди додається до принтера при покупці на спеціальному компакт-диску, то кабель необхідно придбати окремо. Не потрібно економити на кабелі, хороший екранований провід захистить принтер від перешкод і помилок. Купувати кабель з запасом довжини так само не варто, чим коротше кабель, тим нижча ймовірність помилок при передачі даних.
Інструкція
1
Якщо у вас немає диска з драйвером принтера, скачайте драйвер з сайту виробника. Часто на цих сайтах можна скачати оновлену версію програмного забезпечення для пристрою. Тому перевірити, чи немає на сайті оновленого драйвера можна і в тому випадку, якщо у вас є диск з драйверами. В свіжих драйверах виробник усуває помилки попередніх версій, доповнює програмне забезпечення новими функціями і робить його більш швидкодіючим.
2
Вставте диск в дисковод, або запустіть завантажену програму. Дотримуйтесь інструкцій програми-установника. Коли програма попросить підключити принтер, вставте usb-кабель в принтер і в порт комп'ютера, увімкніть принтер. Установка продовжиться автоматично. Іноді після установки потрібно перезавантажити комп'ютер. Якщо драйвер запропонує вам зробити це, погодьтеся на перезавантаження.
Зверніть увагу
Не приєднуйте принтер до комп'ютера до того, як програма установки драйверів запропонує вам зробити це, або до повної установки драйвера! Це може привести до неправильного встановлення драйверів і, як наслідок, невірного функціонуванню принтера.