Як підключати інтернет на Самсунг. Як підключити інтернет на телефоні samsung.

Активація інтернет-з'єднання на мобільних телефонах марки "Samsung" не відрізняється від активації на будь-якому іншому телефоні. Справа в тому, що оператор по вашому запиту сам визначає, яка у вас модель рясного пристрою, і висилає автоматичні настройки. Для їх замовлення у кожного оператора є спеціальний номер.
Інструкція
1
Абонентам компанії МТС для замовлення інтернет-налаштувань доступний безкоштовний номер 0876 (він призначений для дзвінків), а також номер 1234, на який ви можете відправити порожнє смс-повідомлення (тобто без будь-якого тексту). Замовлення автоматичних налаштувань також можливий і з офіційного сайту компанії (відвідайте відповідний розділ і введіть в спеціальне поле номер свого мобільного телефону).
2
Два види активації інтернету надає своїм абонентам оператор зв'язку Білайн. Перший з них, здійснюваний через GPRS, можна замовити відправкою USSD-запиту * 110 * 181 #. Для підключення ж другого наберіть на клавіатурі телефону спеціальну команду * 110 * 111 # і натисніть кнопку виклику.
3
Незалежно від моделі та марки свого мобільного телефону замовити автоматичні налаштування інтернету користувачі мережі Мегафон можуть в будь-який час прямо на головній сторінці офіційного сайту оператора. Необхідно спочатку клікнути на вкладку під назвою "Телефони", потім вибрати "Налаштування інтернету, GPRS і WAP". Далі заповнити форму, що з'явилася запиту.
4
Налаштування інтернету на телефоні доступна в Мегафоні і через відправку SMS. Наберіть текст повідомлення "1" і відправте його на номер 5049. Крім того, за тим же номером ви зможете отримати і настройки WAP, а також MMS. Для цього замість "1" вкажіть цифри "2" або "3" відповідно. Крім цього вам доступно ще два номери: 05049 і 05190.
5
Скориставшись допомогою абонентської служби Мегафона, ви теж зможете замовити автоматичні налаштування інтернет-з'єднання : просто зателефонуйте за коротким номером 0500 (якщо телефонуєте з мобільного) або за номером 502-5500 (якщо ви телефонуєте з міського). Налаштування інтернету завжди можлива і в будь-якому салоні зв'язку або офісі підтримки клієнтів.