Як навчитися спілкуванню з людьми.

Ми живемо в світі людей, і кожен день доводиться так чи інакше з ними спілкуватися. Хтось товариський сам по собі, і йому приносить задоволення заводити нові знайомства, розмовляти з клієнтами і т.д. А комусь спілкування дається важко. І навіть якщо така людина хоче спілкуватися з оточуючими його людьми , то в силу своєї сором'язливості і сором'язливості не знає як. Тому існує досить багато методик і порад, спрямованих на розвиток навичок спілкування.
Інструкція
1
При спілкуванні проявляйте доброзичливість і позитивний настрій. Розмовляти з людиною, яка постійно посміхається, сміється, набагато приємніше, ніж з похмурою і похмурою особистістю. І мова не йде про те, що потрібно розважати народ анекдотами, смішними витівками і т.д. Якщо у вас добре виходить жартувати, то робіть це, але не варто захоплюватися, тому що можна уславитися клоуном, і оточуючі люди не будуть ставитися до вас серйозно.
2
Проявляйте щирий інтерес до співрозмовника, до того, що він говорить, чим цікавиться. Неприємно розповідати якусь історію або дискутувати на певну тему, якщо не видно зацікавленості від опонента. Говоріть з чоловіком на теми, які йому цікаві. Може, це класична література або історичне кіно, здоровий спосіб життя або мода. А якщо серед захоплень вашого співрозмовника знайдеться те, чим цікавитеся і ви, то спілкування звужується само собою.
3
Іноді вміння слухати і чути цінується набагато більше, ніж уміння говорити. Недарма існує така приказка: «Слово - срібло, мовчання - золото». Так що якщо ви не особливо балакучі, але при цьому здатні уважно вислухати свого співрозмовника, то це створить сприятливе враження про вас. А от якщо ви самі любите базікати без угаву, та ще й перебиває інших, то це може викликати абсолютно протилежний ефект.
4
Будьте самими самої, не намагайтеся уявити з себе того, ким ви не є. Деякі люди починають нервувати і вести себе неприродно, потрапляючи в незнайому компанію. Хтось забивається в дальній кут, щоб його не помітили, а хтось, навпаки, намагається показати, що він душа компанії, але виходить це смішно і безглуздо. Рано чи пізно люди зрозуміють, що ви зовсім не такий, як спробували представити себе спочатку, тому спочатку краще вести себе природно і невимушено.
5
Деякі люди боятися спілкуватися з-за якихось своїх комплексів. Хтось вважає себе товстим і некрасивим, а хтось боїться, що його не оцінять оточуючі. Але подумайте, адже у інших теж є свої переваги і недоліки, і це не заважає їм спілкуватися. При спілкуванні головне, що і як ви говорите, як самі себе відчуваєте. Якщо відчуваєте себе впевненим у собі, то й оточуючі будуть думати точно також. Тому перед спілкуванням налаштуйтеся на позитивний лад, забудьте про свої недоліки, знайдіть внутрішню гармонію, і тоді люди самі до вас потягнуться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Tbs87I8RlEg