Як поміняти термопасту на відеокарті. Яку термопасту вибрати.

Більшість людей не можуть уявити своє життя без комп'ютера. Він виконує роль помічника в роботі, засоби для спілкування з близькими та друзями. Однак комп'ютером властиво ламатися. Прикладом може служити раптовий надмірний перегрів. Таке явище зазвичай викликано погіршенням якостей термопасти. Що ж робити? Нести в сервіс не зовсім хороший варіант, тому що обслуговування не з найдешевших і чекати доведеться не один день. Найкраще провести цю нескладну процедуру самому.
Вам знадобиться
  • Тюбик з термопастою, пластикова викрутка, тканина, набір викруток.
Інструкція
1
Підіть в найближчий комп'ютерний магазин і придбайте там нову термопасту . Краще дізнатися на сайті виробника вашого комп'ютера, яка використовується термопаста при складанні, і купити таку ж. Також зайдіть на форум користувачів комп'ютерів вашої марки. Там ви зможете знайти інформацію про те, яку пасту найкраще використовувати. Врахуйте, що вибір пасти - немаловажний фактор, так як вона є сполучною ланкою між мікропроцесором і радіатором, тобто від якості пасти залежатиме рівень охолодження вашої системи.
2
Підготуйте поверхню, на якій ви будете проводити заміну термопасти. Найкраще постелити м'яку тканину. Принцип заміни однаковий для стаціонарного комп'ютера і ноутбука. Вивчіть керівництво по експлуатації вашого агрегату. Знайдіть всі засувки, які необхідно відкрити, щоб від'єднати радіатор і вентилятор від мікропроцесора. Спочатку знімається вентилятор, який зазвичай кріпиться за допомогою маленьких шурупів. Після цього необхідно відкрити всі засувки і від'єднати безпосередньо радіатор. Будьте гранично акуратні і прагніть не пошкодити пластикові засувки.
3
Тепер поверніть і підійміть кріплення мікропроцесора. Вийміть сам мікропроцесор. Необхідно акуратно очистити мікропроцесор і радіатор від старої пасти. Робити це краще всього паперовою серветкою або сухою тканиною. Ретельно видаліть всі залишки старої пасти.
4
Тепер візьміть пластикову викрутку і нанесіть новий шар термопасти. Також можна використовувати спеціальну лопаточку, яка зазвичай йде в комплекті з тюбиком пасти. Рівномірно нанесіть шар пасти на мікропроцесор товщиною не більше 0,3 мм. Врахуйте. що шар не повинен бути занадто товстим і при натисканні паста не повинна виступати по краях. Зберіть все в зворотному порядку і протестуйте роботу системи. Найкраще встановити утиліту, за допомогою якої ви зможете стежити за температурою вашого комп'ютера.
Корисна порада
Ретельно стежте за тим, щоб стара термопаста була повністю вилучена.