Як видалити кредитну історію. Як прибрати з бази даних чорного.

Сьогодні можна набувати у кредит практично все, і немає такої людини, яка хоча б раз не скористався позиковими коштами. Великий відсоток не виконання кредитних зобов'язань змусив банки організувати свою базу даних клієнтів, в якій відображена вся кредитна історія людини. Тут є і чорний список, і білий, ну і всі інші.
Вам знадобиться
  • - платіжні документи по кредиту;
  • - довідка про закриття кредиту і відсутності у банку претензій по кредиту.
Інструкція
1
Безліч різних причин викликають необхідність видалити свою кредитну історію , а бажаючих і поготів не злічити. Мало хто знає, що в НБКИ кредитна історія зберігається протягом 15 років з моменту останнього її оновлення. Видалити кредитну історію практично неможливо, тільки поліпшити. Не поспішайте засмучуватися, все-таки випадки видалення неприємних відгуків мали місце бути. Для початку потрібно запросити свою кредитну історію . Зателефонуйте за телефоном «гарячої лінії» Національного бюро кредитних історій (+7 495 221 78 37).
2
В тому випадку, якщо ви більш ніж упевнені, що ваша кредитна історія забруднена невиправдано, помилково, то обов'язково вимагайте від банку пояснень. Не просто вимагайте, а розберіться, чому склалася така ситуація. Якщо вам вдасться довести, що ця інформація не відповідає дійсності, значить її видалять з бази даних.
3
Часом кредитна історія зіпсована зовсім незначними моментами - заборгованість по банківській карті, пускай навіть маленька (10 рублів), робить з вас злісного неплатника. У такому випадку достатньо її погасити, і ваша історія стане набагато краще.
4
Ваша кредитна історія зіпсована насправді, або вам не вдалося довести що інформація помилкова, тоді постарайтеся просто поліпшити її. Для цього візьміть спочатку кредит на невелику суму, виплачуйте його вчасно. Потім візьміть кредит на трохи більшу суму, і знову від вас вимагається бездоганне виконання кредитних зобов'язань. Такі невеликі позики і бездоганне виконання умов здатне змінити ставлення банків до вас. А отже, поліпшити кредитну історію .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yOsMOy4sDSw
Зверніть увагу
Щоб не довелося замислюватися про те, як видалити кредитну історію, намагайтеся виконувати зобов'язання за позикою вчасно. Ну а якщо вже сталося непередбачене, слід виправляти ситуацію.
Корисна порада
Якщо ви втрачали якісь документи, наприклад, паспорт, водійські права та інші, якими могли скористатися злочинці для оформлення кредиту, обов'язково звертайтеся із запитом про свою кредитну історію - чим раніше ви встановите наявність проблеми, тим простіше з нею буде справіться.Еслі вам довелося скористатися банківськими послугами, особливо кредитом, зберігайте всі документи, навіть самі незначні на перший погляд. Саме для відновлення свого доброго імені і видалення кредитної історії вони вам і знадобляться. За закритті кредиту обов'язково вимагайте від банку довідку про відсутність заборгованості. Збирайте всі чеки, що свідчать про проведення виплат.
Видалення історії запитів в різних браузерах може відрізнятися технічними методами виконання, але залишається стандартною операцією, призначеної для забезпечення конфіденційності користувача. Дана процедура не передбачає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Windows натисканням кнопки «Пуск» для здійснення процедури видалення історії запитів і перейдіть в меню "Всі програми".
2
Запустіть встановлений браузер і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer 6.
3
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і виберіть вкладку «Загальні» діалогового вікна.
4
Видаліть історію запитів натисканням кнопки «Очистити журнал» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK (для Internet Explorer 6).
5
Розгорніть меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна Internet Explorer 7 і скористайтеся опцією «Видалити журнал оглядача".
6
Натисніть кнопку «Видалити журнал» в діалоговому вікні та підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Так» у новому віконці запиту системи (для Internet Explorer 7).
7
Розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми Internet Explorer версії 8.0 і вище та оберіть команду «Видалити журнал оглядача".
8
Застосуйте прапорці на полях «Журнал» і «Дані веб-форм» і підтвердіть виконання операції натисканням кнопки «Видалити» (для Internet Explorer 8 і вище).
9
Розгорніть меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна браузера Firefox 2 або Firefox 3 і скористайтеся опцією «Видалити особисті дані».
10
Вкажіть вузол «Журнал відвідувань» і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Видалити зараз» (для Firefox 2/3).
11
Виконайте одночасне натискання функціональних клавіш Alt + T для виклику діалогу «Інструменти» в додатку Firefox версії 3.6 або вище і вкажіть пункт «Стерти недавню історію».
12
Позначте підлягає очищенню часовий період в випадаючому списку рядка "Очистити" і розкрийте діалогове вікно «Подробности» натисканням кнопки з логотипом стрілки.
13
Застосуйте прапорці на полях «Журнал форм і пошуку» і «Журнал відвідувань і завантажень" і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки "Очистити зараз" (для Firefox 3.6 і вище).