Як відкрити магазин побутової техніки.

Рівень життя людей поступово підвищується, і ми готові витрачати все більше і більше грошей на обладнання наших квартир. Роздрібні магазини побутової техніки здатні принести своїм власникам непогані доходи, проте відкриття такого бізнесу зажадає від вас чималої стартового капіталу. Підприємцю доведеться працювати в умовах жорсткої конкуренції, адже на ринку техніки сьогодні правлять великі мережі.
Інструкція
1
Отже, якщо ви все ж вирішили відкрити свій власний магазин побутової техніки, то вам, перш за все, необхідно вибрати відповідне приміщення. В оренду доведеться брати приміщення великої площі від 500 кв.м., адже успіх вашого бізнесу багато в чому залежатиме від широти асортименту. Вибираючи приміщення, варто звернути особливу увагу на район. Звичайно ж, найвищий прибуток принесе вам магазин, розташований в центральному районі, однак і за оренду такого приміщення доведеться викласти ціле багатство. Можна також відкрити магазин побутової техніки в споруджуваному спальному районі, адже в таких районах вам не доведеться побоюватися конкуренції. Однак, згідно зі статистикою, люди воліють робити великі покупки, попередньо порівнявши ціни в кількох торгових точках.
2
У магазину побутової техніки обов'язково повинна бути містка парковка, адже більшість людей відвідують такі магазини на власних автомобілях. При плануванні торгового залу зверніть увагу, що в ньому має розміститися три відділи: відео і аудіо техніки, великої побутової техніки і малої побутової техніки. Краще всього, якщо відділи будуть плавно перетікати один в інший, щоб клієнти могли безперешкодно переглянути весь наявний асортимент.
3
На оздоблення магазину побутової техніки необов'язково витрачати багато грошей-в більшості випадків покупці не звертають уваги на оформлення стін або стелі. Більш важливий момент-це придбання торговельного обладнання. Для відділу великої побутової техніки необхідно закупити подіуми, на яких товари будуть виглядати більш ефектно, ніж на підлозі. Для інших відділів необхідно закуповувати стелажі, на яких будуть розташовуватися праски, фени, ноутбуки, телевізори, чайники та інша дрібна побутова техніка.
4
Запорукою успіху вашого магазину побутової техніки буде представлений в ньому асортимент. Якщо площа приміщення дозволяє, то краще представити покупцям всю лінійку товарів від марок економ-класу до елітних брендів. Для зберігання товару необхідно також орендувати склад. Він може розташовуватися як у тому ж приміщенні, що й магазин, так і в іншому приміщенні подешевше. Зверніть увагу на умови зберігання товару на складі - приміщення має бути сухим, опалювальним і з хорошою вентиляцією.
5
Ще до відкриття вашого магазину побутової техніки необхідно почати активну рекламну кампанію, яка приверне до вас клієнтів вже на перших порах. Хороша рекламна кампанія обійдеться вам в 10-15 тисяч доларів. Ця сума включає в себе розміщення яскравою і великої вивіски, рекламу в газетах, телевізійну і радіорекламу, розповсюдження листівок, розклеювання оголошень та інше. На перший тиждень/місяць відкриття можна запропонувати покупцям спеціальну акцію з привабливими знижками.
У сучасних умовах відкриття власного інтернет-магазину може стати досить прибутковою справою. Для його створення не потрібні торгові зали і дороге обладнання, немає необхідності наймати численний персонал. Тим не менш, створення спеціалізованого інтернет-порталу з продажу побутової техніки має свої особливості.
Інструкція
1
Оберіть спосіб ведення бізнесу в інтернеті. Перший з них передбачає наявність повноцінного магазину, складу з товаром і продуману систему логістики. Відмінність такого магазину від звичайного полягає у створенні інтернет-вітрини, тобто сайту, на якому покупець може здійснити вибір конкретного зразка побутової техніки, ознайомитися з технічними характеристиками товару і зробити замовлення.
2
Якщо вам не підходить описаний вище спосіб, виберіть другий варіант. У цьому випадку вам достатньо створити сайт, а також службу прийому і розподілу замовлень. Такий спрощений інтернет-магазин буде своєрідним посередником між покупцем і оптовим постачальником побутової техніки. Саме з такою мінімальною міні-системи слід почати, перш ніж обзаводитися власним складом.
3
Розробіть сайт інтернет-магазину. Зробити це можна самостійно або з використанням готових шаблонів, пропонованих професіоналами. Сайт повинен містити вичерпну інформацію про асортимент товару, включаючи якісні фотографії в різних ракурсах. Включіть в конструкцію сайту форму бланка замовлення і додайте кілька способів оплати товару (це можуть бути електронні системи платежів, оплата через банк або банківську карту).
4
Розгляньте можливість участі в партнерських програмах, які пропонують готові шаблони інтернет-вітрин. Широкою популярністю користуються, наприклад, програми інтернет-магазинів Softmarket і Ozon. Зареєструвавшись в системі, ви позбавите себе від більшості рутинних операцій по розробці власного дизайну інтернет-магазину.
5
Оберіть зручний хостинг і встановіть на ньому програмне забезпечення інтернет-магазину. Ретельно продумайте назва майбутнього сайту; воно повинно бути досить коротким і добре запам'ятовується.
6
Орендуйте приміщення для офісу і, якщо це входить у ваші плани, складу побутової техніки. Ведення бізнесу в мережі дозволить вам обійтися мінімумом персоналу, що обслуговує систему. На першому етапі вам знадобиться керуючий, адміністратор, бухгалтер. Для доставки товару покупцям орендуйте транспорт з водієм.