Як витягнути відео з сайту.

Сучасний інтернет неможливо уявити без відео. Існує безліч онлайн сервісів, які дозволяють переглядати потрібні відеоролики прямо з сайту . Вони знаходяться у вільному доступі і тому практично будь-яке відео, яке перебуває в інтернеті і доступне в режимі онлайн, можна завантажити.
Вам знадобиться
  • - Download Master,
  • - браузер Firefox.
Інструкція
1
Для завантаження відеоролика собі на комп'ютер достатньо володіти відповідним софтом. Існує безліч програм під всі популярні операційні системи, які дозволяють скопіювати відео з потрібної адреси. Однією з найбільш поширених програм, поширюваних по безкоштовній ліцензії, є менеджер завантажень Download Master. Крім стандартної функції завантаження файлів в декілька потоків через свій інтерфейс, він здатний завантажувати на комп'ютер відео з найбільш популярних інтернет-сервісів. Достатньо зайти в меню програми і вибрати пункт «Додати закачку». Після чого в поле для введення URL потрібно скопіювати адресу сторінки, на якій знаходиться відео. Після завершення скачки відео з'явиться в каталозі завантажень.
2
Якщо завантаження безпосередньо через Download Master не виходить, то можна скористатися спеціальними плагінами для браузера. Наприклад, для Firefox існує плагін DMBar. При заході на сторінку з відео на панелі з'явиться кнопка, натиснувши на яку можна зберегти відеоролик собі на комп'ютер.
3
Існує ряд онлайн сервісів, які автоматично генерують посилання на скачку потрібного відео. Найбільш популярним ресурсом є SaveFrom. Сайт простий у роботі, достатньо скопіювати адресу ролика в представлене поле для введення. Через кілька секунд ресурс згенерує посилання, перейшовши за яким почнеться стрибка потрібного відео. Сервіс також дозволяє викачувати декілька відео, представлених на одній сторінці. Для цього достатньо в адресному рядку перед адресою потрібної сторінки з відео ввести слова «sfrom.net/». Також на офіційному сайті можна завантажити плагіни для всіх сучасних браузерів. Ці розширення самостійно генерують посилання на відео, перейшовши за яким можна скачати потрібну відеозапис з веб-сторінки.