Як налагодити відносини з подругою. Як налагодити відносини з скривдженим тельцем.

У вас є улюблена подруга, з якою ви проводите багато часу, діліться своїми радостями і печалями, тільки з нею ви можете повністю розслабитися і відволіктися від суєти сучасного життя. Але в один прекрасний момент ви помічаєте, що відносини Не такі вже хороші, як були раніше. Можливо, між вами сталася сварка, а може ви просто почали віддалятися один від одного, так як у неї або вас з'явилися якісь інші інтереси. Але при цьому ви не хочете її зовсім втрачати.
Інструкція
1
Найкраще, що можна зробити в такій ситуації, це просто відверто поговорити з подругою. Можливо, ви її чимось образили, але самі цього не помітили, і розмова допоможе це з'ясувати. А, можливо, у неї просто зараз настільки багато справ, що не вистачає часу на щось ще. Проявіть ініціативу в спілкуванні, нехай навіть ваші зустрічі будуть не такими частими як раніше, але цікавими і запам'ятовуються.
2
Якщо причиною зіпсованих відносин стала ваша сварка, то зробіть перший крок до примирення, особливо, якщо ви були не праві. Багато людей бояться миритися першими, так як вважають, що цим самим вони проявляють свою слабкість, безхарактерність і т.д. Але подумайте, що для вас важливіше: ваша гордість чи ваша подруга?
3
Якщо ви зважилися на відверту розмову, то проведіть його в м'якій, ввічливій формі. Розкажіть про те, як вам не вистачає спілкування з подругою, як ви переживаєте через незлагоди, що хотіли б повернути відносини в колишнє русло. Але ні в якому разі не опускайтеся до хамства, не звинувачуйте подругу, навіть якщо є її вина, що не згадуйте старі образи. Цим ви тільки ще погіршить ситуацію. Всі претензії треба висловлювати коректно і беззлобно.
4
Якщо ви бачите, що подруга не йде на контакт, то не тисніть на неї, дайте їй час охолонути і переосмислити ситуацію. Через якийсь час спробуйте знову налагодити відносини , а, можливо, вона сама з вами спробує це зробити, тільки в цьому випадку не відштовхуйте її, мотивуючи тим, що треба було миритися раніше.
5
Зверніться за допомогою до своїх загальних друзям. Їм, швидше за все, теж ніяково, що ви не спілкуєтеся зі своєю кращою подругою, так як це відбивається на взаємо відносини х в компанії в цілому. Може, в даній ситуації вашої подрузі буде легше прислухатися до думки сторонніх людей, ніж до вашого, так як на вас вона ображена.
6
Подумайте, а чи варто взагалі відновлювати відносини з подругою? Раніше у вас було багато спільних інтересів, тем для розмов, але з часом все люди в тій чи іншій мірі змінюються. Може, ви самі не помітили, як стали з подругою абсолютно чужими один одному людьми? Сім'я, побут, робота змінили ваші інтереси та захоплення. Тоді як би ви не старалися, повернути минулі відносини вам, на жаль, не вдасться. Можна тільки спробувати зберегти відносини на приятельському рівні, але розраховувати на щось більше не варто.