Як знайти спонсорів для заходу.

Коли ви плануєте організувати масовий захід - концерт, виставку або званий вечір, не обов'язково оплачувати все самостійно. Якщо ви знайдете спонсорів , то більшу частину витрат можна розподілити між ними. А за вами залишаться тільки організаторські питання і взаємні комунікації.
Інструкція
1
Щоб ваш захід стало цікавим для спонсорів , потрібно грамотно скласти його проект. Найкраще виглядає презентація, зроблена в програмі PowerPoint. Там можна не тільки вставити необхідні графіки та діаграми, але додати відео, анімацію та музичний супровід.
2
У презентації вам потрібно окреслити цілі заходи, час і місце проведення, приблизна кількість гостей. Обов'язково вкажіть, чи будуть на вечорі преса і відомі особистості. Напишіть, як планується анонсувати захід, де, в якому обсязі пройде реклама.
3
Далі необхідно прикріпити кошторис витрат. Там має бути розписано, що ви готові взяти на себе, а що віддати на відкуп спонсорам.
4
Далі в залежності від спрямованості вашого заходи, від того, на яку аудиторію воно розраховане, потрібно вирушати на пошуки меценатів.
5
Якщо ви готуєте дитяче свято, зверніться в компанії, що займаються виробництвом харчових продуктів. Так само охоче спонсорують заходи для малюків мережі ресторанів швидкого харчування. Навіть якщо вони не внесуть грошових коштів, головний біль про частування у вас відпаде. До того ж ці компанії можуть надати безкоштовно місце для проведення свята.
6
Якщо ви плануєте захід для масової аудиторії, наприклад, концерт на відкритій сцені, вам пряма дорога до виробників алкогольних напоїв і закусок до них. З огляду на те, що цим концернам заборонена реклама на радіо і телебаченні до 23 - 00, вони постійно шукають нові рекламні площадки для залучення споживачів.
7
Якщо у вас готується камерне захід для елітної аудиторії, ви знову ж можете залучити спонсорів з алкогольних концернів. Тільки цього разу вам потрібні виробники дорогого спиртного. Так само охоче спонсорують закриті вечірки виробники сигар, дистриб'ютори ексклюзивних брендів одягу, годинників, прикрас.
8
В пошуках спонсора заходи не зациклюйтеся на одній - двох компаніях. Розсилайте пропозиції про підтримку всім відомим вам керівним персонам. Дуже часто буває так, що компанія, орієнтована на, здавалося б, зовсім іншу аудиторію, приймає пропозицію про спонсорство. Робить вона це для того, щоб розширити коло споживачів. І дана співпраця виявляється вигідним і для вас, і для спонсорської організації.