Як фарбувати очі рідким підведенням. рідка підводка для очей Як фарбувати.

Жінки йдуть на багато хитрості, заради того, що б бути більш привабливими. Одне з хитрувань - макіяж. На даний момент часу існує велика кількість технік візажу і відповідно ще більша кількість косметичних засобів. Одне з декоративних косметичних засобів - рідка підводка для очей. Які техніки нанесення підводки існують?
Інструкція
1
Рідка підводка буває різних кольорів від чорного до яскраво-зеленого, фіолетового або навіть золотого. Її наносять тонкою загостреною пензликом. Рідка підводка більш помітна, в порівнянні з олівцем, і довше тримається. Дає відчуття виразних очей і пухнастих вій. Буває так само у вигляді аплікаторів, із загостреною губкою на кінці і фломастерів. Рідка підводка хороший варіант для тих, хто користується накладними віями, оскільки приховує їх край. За допомогою підводки можна домогтися глибокого, спокусливого і загадкового погляду.
2
Техніка нанесенія.Лучше всього підійде добре освещеннное приміщення з великим дзеркалом, що б ви могли бачити кожен свій рух.
3
Перед нанесенням рідкої підводки потрібно трохи припудрити віко.
4
Злегка закинути голову і однією рукою злегка натягнути повіку.
5
Проводити контур краще з внутрішньої частини століття. Тонкою лінією контур потрібно вести в бік зовнішнього краю очі .
6
Щоб рука не тремтіла, можна спертися ліктем на тверду поверхню. Тоді лінія рівною і чіткою.
7
Якщо у вас не виходить провести лінію з першого разу, тоді слід провести кілька тонких, ледве помітних штрихів над краєм вій.
8
Другий шар - з'єднуємо штрихи. Лінія повинна проходити на самому краю росту вій, тоді штрихи і нерівності будуть не помітні.
9
Для більш виразного контуру очей по зовнішньому краю проводимо ще кілька додаткових штрихів.
10
Внутрішній контур повинен бути тонким і ледве помітним. Очей краще відкривати повністю, через п'ять-сім секунд. Аналогічну процедуру проведіть з другим оком.
11
Для того, що б уникнути плям і неакуратних штрихів найкраще спочатку нанести контур рідкої підведенням, а потім наносити тіні і фарбувати вії.
12
Для додання природності найкраще розтушувати зовнішній край контура тінями.
13
Для додання драматичності макіяжу можна провести контур по краю нижньої повіки. Але подібний макіяж йде далеко не всім представницям прекрасної статі. І для цих цілей не рекомендується використовувати рідку підводку. Кращий варіант - добре заточений олівець.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Wrc-SDEsI0U
Зверніть увагу
Онлайн навчання "Як фарбувати очі підведенням" навчить кожну дівчину, як правильно варто користуватися вищезгаданим предметом макіяжу. Дуже близько і детально майстер-візажист продемонструє вам нанесення рідкої підводки на верхню повіку, використовуючи спеціальну тонку кисть. Представлений макіяж чудово підійде тим, то хоче яскраво виділити свої губи.
Корисна порада
Як фарбувати очі? Кожна жінка хоче бути чарівною. І в цьому велику роль грає макіяж. На обличчі головне поставити акценти там, де вони потрібні найбільше. Головне, зробити виразним і пронизливим погляд. Очі - це дзеркало душі, так сказати, візитна картка. Фарбуємо очі підведенням. Намагайтеся підводити очі по лінії, яка максимально близька до основи вій. При цьому ведіть її від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.