Як дотримуватися режиму дня. дотримання режиму дня.

Здоровий спосіб життя - це потужний фактор, який гарантує людині здоров'я і довголіття. Однією з найважливіших його частин є режим дня. Природно, режим у всіх людей залежить від звичок, умов життя, роботи. Але навіть з урахуванням особливостей має бути певний розпорядок, в якому передбачено час для достатнього відпочинку, сну, прийому їжі.
Інструкція
1
Наступний приклад режим а дня допоможе вам принести користь своєму здоров'ю: 7.00 - сніданок. Після декількох годин без їжі, організм починає посилати сигнали голоду. У тому випадку, якщо щоранку ви встаєте о 6.00, снідати найбільш оптимально через годину. Під час сніданку приймайте вітаміни. Вони можуть бути стимуляторами, якщо приймати їх вранці, на ситий шлунок.
2
8.30 - світло. Часто буває, що ми проводимо цілі дні при штучному освітленні - вдома, на роботі. А адже сонячне світло, особливо вранці, так корисний для здоров'я! Це корисно і для шкіри, для загального тонусу, для настрою. Сонячне світло - це натуральний антидепресант.
3
13.00 - обід. В цей час травна система найбільш активна. При дотриманні режим а дня, через деякий час, якщо це не було для вас звично, можна буде помітити, що до обіду вже виробляється апетит. Саме час дати організму поживну їжу, багату вітамінами і мікроелементами.
4
15.00 - прогулянка. Зазвичай до цього часу їжа, з'їдена в обід, переварена. Кров активно циркулює в районі шлунку. Хилить на сон, але краще буде прогулятися під сонячними променями. Це допоможе прогнати сонливість, а так же забезпечить організм дозою вітаміну D.
5
18.00 - час кохання. Зазвичай в цей час люди вечеряють або п'ють чай. Однак, за твердженнями лікарів, це так само сприятливий час для зачаття дитини. Це піковий рівень в організмі таких гормонів як естроген і тестостерон. В цей час доби жіноча фертильність досягає свого максимуму.
6
19.30 - вечеря. Під час вечері можна дозволити собі келих червоного вина, т.к. печінка в цей час доби здатна виводити алкоголь з організму. Але захоплюватися не варто. Уникайте занадто солодкої їжі, вона затріть дня ет сон.
7
21.30 - підготовка до сну. Цей час можна присвятити особистої гігієни, завершенню всіх справ, можливо, читання книги перед сном. Оптимально було б спати в провітреному приміщенні.