Як відправити швидко посилку. Як можна відправити бондероль терміново.

Багато з нас стикаються з необхідністю щось терміново переслати в інше місто і навіть в іншу країну. Що для цього потрібно зробити, як зібрати посилку і упакувати її правильно? Цими питаннями задаються люди, вперше котрі відправляють посилки і не знаючі поштових вимог і правил. Корисно з'ясувати для себе деякі пункти заздалегідь, щоб не втрачати на пошті часу дарма.
Інструкція
1
По-перше, визначтеся з вагою вашої посилки. Якщо він більше двох кілограмів, то потрібно дізнатися, яке найближче поштове відділення приймає до відправки такі важкі посилки. Для цього можна по телефону обдзвонити найближчі поштові відділення.
2
Надсилаються предмети повинні бути упаковані в спеціальні поштові коробки, які можна купити в поштових відділеннях. Можна укласти посилку самостійно вдома, так як на пошті комплектування коштуватиме грошей. Якщо річ не входить в найбільшу коробку, то слід придбати спеціальну обгортковий папір. Чи не заклеюйте посилку своїм скотчем. На коробці повинен бути тільки спеціальний поштовий скотч.
3
Під час відправлення посилки заповнюється листок опису вмісту посилки, якщо вона оголошується цінною. Також потрібно буде заповнити поштовий бланк на відправлення посилки, в якому будуть вказані ваші паспортні дані, адреса, а також повна поштова адреса одержувача, його ім'я, прізвище, по батькові. На коробці вказуються ті ж самі дані.
4
Після того, як посилка підготовлена, оператор повинен заклеїти її скотчем. Зараз посилку можна віддавати на відправку із заповненим бланком та паспортом. Оператор видасть вам чек, в якому буде загальна сума всіх послуг, а також дані, написані вами раніше на поштовому бланку. Ще раз уважно перевірте правильність даних на чеку.
5
Щоб відправити посилку терміново, пошта Росії пропонує послугу експрес-доставки - Express Mail Service (EMS). Доставка EMS забезпечує доставку посилок, документів, листів, вантажів до 30 кг в самі найкоротші терміни. При цьому дуже зручно, що посилку можна постійно відслідковувати по її номеру. Ви можете відправити строкову посилку в поштовому відділенні, працюючому з EMS, а можете викликати кур'єра поштової служби додому. В цьому випадку посилка також упаковується в спеціальні матеріали, заклеюється скотчем. EMS поєднує в собі розумні ціни і гарантію якості доставки вантажів.
Коли терміново потрібно відправити будь-якої вантаж масштабніших розмірів, ніж ті, що припустимі для відправки поштою Росії, доводиться шукати компанію, яка в найкоротші терміни і за прийнятну ціну вирішить вашу проблему з доставки. Врахуйте, що таке транспортування не оформлюється за пару хвилин. Запасіться терпінням, часом і необхідною кількістю грошових коштів. Розглянемо щаблі роботи по оформленню і доставці вантажу за допомогою послуг авіакомпанії.
Інструкція
1
Виберіть фірму, що здійснювало рейси в потрібну вам географічну точку. Прийдіть в офіс компанії, щоб заповнити анкету на вантаж.
2
З собою візьміть: документи, що підтверджують вашу особу, сертифікати якості, паспорта, накладні або будь-які інші папери на що потребує транспортуванні вантаж, довіреність на ваше ім'я, а також повідомлення-звернення до фірми-перевізника про необхідність виконання послуг ( останні два документа знадобляться в тому випадку, якщо ви дієте, як представник якогось юридичної особи).
3
Запакуйте вантаж відповідно до діючих норм для товарів і поштових відправлень, що доставляються авіатранспортом.
4
Якщо подорож «бандеролі» передбачається з перетином кордону Російської Федерації, поставте ваш вантаж на облік в митниці. Пройдіть всі необхідні процедури реєстрації та перевірки, заповніть митну декларацію.
5
Після того, як ви пройдете процедуру бронювання, заповніть всі необхідні папери, а так же отримаєте спеціальний дозвільний пропуск, ви зможете доставити свій вантаж на територію авіаперевізника для подальшого вчинення процедури огляду і виявлення ступеня можливості/неможливості його транспортування.
6
Як тільки ви отримаєте митне дозвіл, заповніть спеціальну накладну на товар, щоб у вас була можливість контролювати доставку і 100% збереження всього вантажу.
7
Передайте вантаж комірникам транспортної компанії, для подальшого транспортування або збереження до дня відсилання. Проведіть розрахунок за надання послуг з доставки вантажу.
Зверніть увагу
Якщо ви відправляєте вантаж, який складається з швидкопсувних продуктів або тварин/птахів, вам потрібно додатково отримати в органах ветеринарного нагляду та фітоконтролю всі необхідні дозволи до початку проходження процедури митної реєстрації.
Корисна порада
В будь солідної організації вам нададуть не тільки список необхідних документів, але також зразки заповнення всіх форм. А досвідчені менеджери можуть допомогти в максимально короткі терміни пройти всі процедури з оформлення заявки на відправку вантажу.