Як зробити акваріумний дизайн.

Акваріумний дизайн виконується тільки на нарощених нігтях, оскільки він весь покривається шаром гелю. Для цього виду нейл-арту можна використовувати різні матеріали і техніки: розпис, об'ємний дизайн , сухоцвіти, Чангі, пісок, фольгу і багато іншого. Захисний шар гелю дозволяє продовжити схоронність дизайн а тривалий час.
Вам знадобиться
  • - УФ гель
  • - пилки різної фракції
  • - кисть для нанесення гелю
  • - обезжириватель
  • - акрилові фарби
  • - тонкі пензлі для малювання
  • - гліттер
  • - пінцет
  • - фіксує покриття
Інструкція
1
Підготуйте нігтьову пластину до роботи. Ретельно запиляєте її краю і торець, надаючи нігтя потрібну форму. Зашліфуйте і відполіруйте ніготь. Знежирте спиртовим розчином або рідиною для зняття лаку. Поверхня нігтя повинна бути рівною і гладкою: це дозволить виконати дизайн нігтів більш акуратно.
2
Нанесіть на поверхню нігтя тонкий шар гелю, рівномірно розподіліть його по всій поверхні і висушіть ніготь.
3
Займіться оформленням дизайн а: можете використовувати для розпису акрилові фарби і тонкі кисті; для зручності нанесення на поверхню нігтя Чанг, піску, Гліттера користуйтеся мокрою манікюрної паличкою; фольгу і сухоцвіти зручніше брати пінцетом.
4
Рівномірно заповнюйте нігтьову пластину елементами дизайн а. Слідкуйте за тим, щоб їх кількість не було зайво насиченим, оскільки це зробить ніготь товстим і крихким. При експлуатації товстий шар гелю може лопнути, пошкодивши сам ніготь.
5
До торця нігтьової пластини намагайтеся не укладати об'ємних елементів: це зайве ущільнить край нігтя і додасть дизайн у неприродний вигляд.
6
Покрийте поверхню нігтя тонким шаром гелю, рівномірно розподіливши його по всій нігтьової пластини, висушіть ніготь.
7
Якщо ви хочете зробити об'ємний акваріумний дизайн , то на гелеву поверхню можете нанести розпис акриловими фарбами, яка буде поєднуватися з попереднім шаром акваріума.
8
Дайте фарбі висохнути і покрийте поверхню нігтя фіксуючим верхнім покриттям супершайн. Це покриття захищає акрилові фарби від вигорання, ультрафіолетового випромінювання і дозволяє надати нейл-арту ефект мокрого нігтів, що особливо актуально в цьому році.
9
Нанесіть захисний шар гелю, рівномірно розподіліть його по поверхні нігтьової пластини і висушіть ніготь. Акваріумний нейл-арт готовий.