Як знайти роботу без досвіду в 30 років. Як влаштуватися на роботу в 36 років без досвіду роботи.

Питаннями працевлаштування бувають стурбовані люди будь-якого віку. Роботу шукають і в 20, і в 30, і в 40 років. Це в радянський час можна було пропрацювати все життя на одному підприємстві, сьогодні ж мало кому таке вдається. І тому людям доводиться періодично шукати нову роботу. Особливо важко доводиться тим, у кого немає досвіду, або він зовсім маленький. А що робити, якщо ще й вік уже досить зрілий. Наприклад, як можна знайти роботу в 30 років, не маючи досвіду? Деяким це здається неможливим.
Інструкція
1
Роботу можна знайти і в 30, і в 40 років, навіть не маючи визначеного досвіду. Інша справа, що буде потрібно витратити досить багато сил і нервів на її пошуки. Якщо у вас немає певної освіти, то зараз пропонується багато вакансій де не потрібно ні досвід, ні освіта. Наприклад, різноробочі, вантажники, працівники кухні, двірники і т.д. Скінчено, розраховувати на хорошу зарплату і кар'єрний ріст на такій роботі особливо не доводиться. Але, тим не менш, такі варіанти теж мають право на існування.
2
2. Якщо у вас є освіта, але з якоїсь причини ви не працювали по ньому (наприклад, народження і подальше виховання малюка), то пройдіть курси підвищення кваліфікації, згадайте, що від вас можуть зажадати на такій роботі. Потім знайдіть фірми, які працюють у вашій сфері діяльності і відправте туди резюме. Претендувати відразу на високу посаду не варто, вас туди все одно ніхто не візьме, але можна спробувати влаштуватися помічником або стажистом з перспективою професійного росту. І нехай ваш вік вас не бентежить. 30 років це не так вже й багато. А якщо весь час, що сиділи вдома, ви регулярно цікавилися новинами у вашій сфері діяльності і знаєте про всі зміни в цій галузі, то це буде вашим плюсом. Крім того, люди в 30 років більш відповідальні й серйозні, і роботодавець може менше побоюватися якихось спонтанних вчинків, так властивих більш молодим людям.
3
Будьте активні в пошуку роботи. Не варто чекати, що якщо ви відправили резюме, вам одразу ж зателефонують. Телефонуйте самі. Якщо компанія знаходиться недалеко від вас, можете сходити туди особисто і запропонувати свої послуги. Шукайте роботу по оголошеннях в газетах, в журналах, в інтернеті. Іноді треба обдзвонити кілька десятків компаній, перш ніж ви знайдете потрібний варіант. Тому потрібно бути до цього готовим і не впадати у відчай, якщо поки удача вам не посміхнулася.
4
Може скластися така ситуація, що у вас є робота, але вона вас не влаштовує. І ви вирішуєте в 30 років змінити своє життя, отримати нову спеціальність. Зрозуміло, що після закінчення навчання досвіду у вас не буде. Що ж робити тоді? Перед тим, як вибрати яку професію освоїти, вивчіть ринок праці, подивіться, які спеціальності найбільш затребувані на сьогоднішній день, по якій з них у вас буде більше ймовірності знайти роботу. І, виходячи з цих даних, вибирайте, які курси закінчувати, або в який навчальний заклад вступати. Тільки навіть якщо ви відразу ж потім знайдете роботу, потрібно бути готовим, що високу зарплату мало який роботодавець буде виплачувати. Але якщо ви себе зарекомендуєте хорошим фахівцем, які знаються на своїй справі, будете постійно розвиватися і вдосконалюватися у своїй професії, то поступово зможете домогтися гарних кар'єрних висот.
5
Поговоріть із своїми родичами, знайомими та друзями. Можливо, хтось із них допоможе вам працевлаштуватися. Причому таким чином можна знайти роботу з гідною зарплатою і хорошими умовами праці. Тільки, якщо вас взяли на роботу за чиїмись рекомендаціями, щось не підведіть цієї людини і себе теж, так як працювати доведеться вам самим. І якщо якість вашої роботи не буде влаштовувати керівництво компанії, то ніякі зв'язку вам не допоможуть зберегти посаду.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6ESsMZ36jLo
Зверніть увагу
Шукачам без досвіду важко знайти роботу і тут заважає неадекватна самооцінка. У них немає досвіду, але є амбіції. «Як я з вищою освітою працюватиму за мізерну зарплату?». Готуйтеся до того, що ніхто вам не запропонує золотих гір. Так як влаштуватися на роботу без досвіду? Це непросто, але в житті адже все непросто.
Корисна порада
З чого почати пошук роботи, де знайти роботу і що слід враховувати при пошуку роботи - все це важливі моменти ефективного підшукування робочого місця, які треба знати і враховувати. Перш ніж перейти безпосередньо до пошуку роботи, слід чітко визначитися, яку саме роботу ви хочете знайти (корисно буде прочитати статтю - «Як знайти своє покликання, знайти свій шлях?», Вона допоможе визначитися з вибором і знайти ...