Як оформити шкільні стенди. Як оформітьшкольний стенд на тему здоров'я.

У кожній школі стенди відіграють дуже помітну роль в освітньому процесі. Адже ці зображення учні бачать постійно, отже, інформація, на них зображена, повинна бути і зрозумілою, і цікавою, і корисною для школьніков.Как ж оформити стенди так щоб вони були цінні і з естетичної, і з освітньої точки зору і до того ж сподобалися школярам?
Інструкція
1
Насамперед, необхідно визначитися, як саме ви будете оформляти стенди : за тематикою певного предмета або з прицілом на аудиторію, яка займається в кабінеті (наприклад, молодших школярів).
2
Якщо це стенди , де буде подаватися інформація з певного предмету, то попросіть профільного педагога підготувати необхідну і, на його погляд, цікаву інформацію для стендів. Інформація повинна бути корисна педагогу в процесі проведення занять, адже стенди є своєрідним наочним посібником.
3
Основним оформленням стендів будуть малюнки і написи. Частина з них можуть підготувати професійні художники. Врахуйте, що стенди оформляються з прицілом на багаторічне використання, тому важливо добре продумати все, щоб і з точки зору стилю, і за наданою на стендах інформації вони були сучасними і симпатичними.
4
На стендах, присвячених відповідних предметів, цілком можна передбачити місце і для постійно діючої міні-виставки кращих робіт ученіков.Часть інформації на стендах може періодично змінюватися. Для цього приклейте до стендів спеціальні «кишеньки», які можна зробити зі звичайних файлів. У них буде вставлятися папір з надрукованим матеріалом.
5
Інформація на стендах ні в якому разі не повинна бути одноманітною. Спробуйте придумати рубрики, які зацікавлять учнів. Наприклад, це можуть бути рубрики «Цікаві факти», «Вікна-», «Трохи цифр». Непогано, якщо в частині інформації буде присутній трошки гумору.
6
Зверніть увагу на те, що стенди потрібно оформляти, враховуючи активність учнів. Тому фарбу краще використовувати водостійку, а матеріал для стендів вибирати такий, щоб мити і чистити їх було максимально просто.
7
Також ви можете замовити стенди у фірмах певного профілю, які нададуть вам вже готові щити, керуючись вашими побажаннями. На такі стенди легко додавати інформацію на окремо надрукованих аркушах.