Як знайти людину в інтернеті по імені та прізвища. facebook Як знайти людину по імені.

Активний розвиток соціальних мереж полегшує в наш час пошук інформації про людину. Якщо той, якого ви шукайте, не зовсім далекий від інтернету, можна спробувати пошукати його в популярних мережах. Якщо ви не знайшли його на Facebook або «В Контакте», можливо, вам пощастить в мережах «Однокласники» чи «Мій Світ».
Інструкція
1
Перш ніж починати пошук в соціальних мережах, спробуйте ввести запит про людину в будь-якій пошуковій системі. Це може бути www.google.ru, www.yandex.ru, www.yahoo.ru і т.д. Нерідкі випадки індексування пошуковиками відкритих сторінок на порталах працевлаштування. Цілком можливо, що ввівши ім'я та прізвище шуканого людини, ви отримаєте про нього навіть більше інформації, ніж припускали.
2
У соціальній мережі Facebook (www.facebook.com) варто шукати «просунутих» користувачів інтернету, середній вік яких становить 25-40 років; блогерів; людей, що живуть за кордоном. Але варто врахувати, що з виходом в 2010 році фільму Девіда Фінчера «Соціальна мережа», ряди Facebook поповнилися користувачами, тільки почали освоювати спілкування у віртуальному просторі.
3
Мережа «В Контакте» (www.vkontakte.ru або www.vk.com) вже багато років об'єднує активну молодь, що виросла з мобільним телефоном в одній руці і ноутбуком - в іншій. «В Контакте» варто шукати школярів, студентів, а також тих, хто недавно закінчив навчання. Однак не кожен користувач «В Контакте» вказує при реєстрації своє справжнє ім'я. Втім, це відноситься і до користувачів всіх інших мереж.
4
Що стосується порталів «Однокласники» (www.odnoklassniki.ru) і «Мій Світ» (www.my.mail.ru), то тут можна знайти представників старшого покоління. У випадку з «Однокласниками», причиною цьому є популярність ресурсу серед тих, хто бажає встановити зв'язок зі старими друзями та знайомими. У «Моєму світі» ж люди у віці реєструються за великим рахунком через популярність поштового сервісу Mail.ru, що має пряме відношення до соціальної мережі «Мій Світ».
Зверніть увагу
Щоб здійснити пошук в одній із соціальних мереж, вам необхідно мати в ній обліковий запис, який завжди можна завести безкоштовно протягом декількох хвилин.