Як визначити якість бензину. Як визначити коли бензин з водою.

Якісне пальне для автомобіля можна порівняти зі смачною і здоровою їжею для людини. Якщо забивати бензобак поганий "їжею", то вже дуже скоро всі системи машини почнуть відмовляти. Тому потрібно дуже ретельно стежити за тим, що ви заливаєте в автомобіль і перевіряти якість бензину.
Вам знадобиться
 • - бензин;
 • - скло;
 • - папір;
 • - марганцівка;
 • - прозора тара;
 • - сірники.
Інструкція
1
У першу чергу дивіться на колір палива. Щоб оцінити бензин по цьому параметру, потрібно налити трохи його в прозору тару, а потім подивитися на світ. Якщо ви помітили якісь домішки, а колір рідини якою завгодно, тільки не блідо-жовтий, значить бензин не якісний. Правда якщо ви знаходитесь на великий зарекомендувала себе мережевий заправці і бачите темний бензин, не поспішайте панікувати. Багато великі нафтопереробні компанії навмисно підфарбовують паливо спеціальними барвниками-Судані, таким чином захищаючи себе від підробок. Можна перевірити бензин ще й таким способом: додайте в нього трохи звичайної марганцівки. Якщо він змінив колір на рожевий, то в ньому 100% є домішки води.
2
Також визначають якість бензину по запаху. Якщо від паливної рідини пахне дивно, наприклад, нафталіном, сірководнем, меркоптановую сіркою (це різкий запах скрапленого газу) або ще якимись нехарактерними "ароматами", то перед вами підробка.
3
Можна перевірити якісність нафтопродуктів і на дотик. Для цього капніть собі трохи бензину на руку. Якщо він справжній, то підсушить шкіру, якщо підроблений - розмажеться жирним плямою.
4
Ще один спосіб перевірити паливо - намочіть аркуш паперу в невеликій кількості рідини. Після цього злегка подуйте на листок, щоб бензин трохи випарувався. Тепер можна оцінювати отриманий результат. Якщо лист залишився білим, значить паливо хороше. Якщо ж ви спостерігаєте жирний слід або якийсь дивний відтінок, то від покупки такого бензину краще утриматися.
5
Постарайтеся визначити кількість містяться в паливі смол. Для цього капніть бензин на скло і підпаліть. Якщо з'явилися плями будуть білого кольору, то це означає, що бензин безпечний, тому що в ньому практично немає шкідливих смол. Але якщо кола будуть коричневими або жовтими, то вашому двигуну може бути завдано непоправної шкоди.
В «Енциклопедії бджільництва», виданої в 1876 році, але досі не втратила актуальності, були вперше наведені відомості про фальсифікацію меду . У книзі вказується, що найчастіше мед поробляють за допомогою цукру, розводячи його з водою до стану сиропу і додаючи всілякі ароматичні речовини. Цю масу змішували зі справжнім медом - в кращому випадку. А в самому гіршому - домішували до меду галун, шкідливі для здоров'я. І все ж з тих пір способи підробки надзвичайно корисного продукту вдосконалилися. Стали застосовувати патоку, сахарозу, крохмаль і багато інші домішки. Так як же відрізнити натуральний мед?
Вам знадобиться
 • - вода,
 • - чай,
 • - молоко,
 • - вогонь,
 • - тонка паличка.
Інструкція
1
Мед, що має в своєму складі добавки, мутнувато. Він дає осад, кристалізується або виглядає неприродно білястим (у випадку, якщо недбайливі бджолярі не випускали бджіл для збору нектару, а відгодовували їх цукром).
2
Справжній мед - дуже запашний, але це не різкий запах. Мед з добавками не має явного аромату.
3
Справжній мед тягнеться слідом за опущеною в нього тонкою паличкою довгою безперервної ниткою, а коли ця нитка урветься, то вона повністю опуститься і перетвориться на гірку, яка незабаром розпливеться по поверхні меду і стане непомітна . Фальшивий мед капає з бризками з палички або надто густо стікає.
4
Справжній мед легко розтирається між пальцями і навіть вбирається в шкіру, немов крем. Фальшивий продукт має не такий ніжною консистенцією. Він утворює грудочки - НЕ шматочки воску, що припустимо, а щільні згустки.
5
При розмішуванні в чаї справжній мед не дає осад, хоча напій при цьому темніє і мутніє.
6
Можна додати краплю меду в склянку води. Якщо він справжній, крапля дійде до дна, чи не розчинившись.
7
Якщо гаряче молоко при додаванні меду згортається - продукт розбавлений цукровим сиропом.
8
На вогні (наприклад, в ложці над конфоркою плити) справжній мед не горітиме синім полум'ям, а стане повільно обвуглюватися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=e69JFt2n86k
Зверніть увагу
Cо часом мед каламутніє, гусне, зацукровується. Це якраз є ознакою високої якості, а не підробки! Якщо мед під час зберігання ділиться на два пласти (густий знизу і рідкий зверху), то це теж не означає, що продукт фальшивий. Однак такий мед вважається незрілим, він швидко псується і його краще скоріше з'їсти.
Корисна порада
Магазинний мед повинен відповідати ГОСТу. На етикетці має стояти зазначення номера цього ГОСТу. До речі, для оцінки якості використовуються більш сорока показників; відповідно, чим більше їх написано на банці - тим краще. При купівлі меду в спеціалізованих «медових крамницях» варто звертати увагу на ярлики. Етикетка білого кольору - на самому якісному продукті; до того ж там має бути вказаний сорт, ботанічний вид меду, час і місце його збору, стандарт, назва та адреса компанії-постачальника.