Як вибрати лінзи для очей.

Сучасні люди все частіше відмовляються від звичайних окулярів і вибирають для щоденного використання контактні лінзи . Їх найчастіше вибирають ті, кому просто набридли окуляри або кому окуляри не йдуть, спортсмени зі слабким зором, модниці. Але перш ніж купити лінзи , потрібно знати, як їх правильно вибрати.
Інструкція
1
Перш ніж вибрати лінзи для очей, потрібно пройти обстеження в офтальмолога. Під час цього обстеження лікар перевірить гостроту зору, чутливість рогівки, тип очей ної мікрофлори і ще кілька показників
2
Пройшовши всі обстеження, потрібно вибрати тип лінз і фірму-виробника. Як правило, грунтуючись на результатах обстеження, лікар радить якийсь певний тип лінз. Але крім цього може запропонувати вам вибрати зі списку фірм-виробників. Ви можете вибрати будь-які з них. Краще всього віддати перевагу закордонним виробникам м'яких лінз.
3
Після вибору фірми-виробника необхідно визначитися з тим, як часто ви будете носити контактні лінзи . Якщо ви плануєте надягати їх у міру необхідності, то краще віддати перевагу самим звичайним лінзам. Носити їх можна до дванадцяти годин на день, а перед сном їх потрібно зняти і покласти в спеціальний контейнер, в розчин. Для купання такі лінзи не придатні, вони можуть бути легко змиті водою. Користуватися такими лінзами можна від восьми місяців до року.
4
Можна вибрати лінзи для очей набагато більш зручні в плані їх використання. Спеціальні лінзи можна не знімати до одного місяця. На упаковці з такими лінзами вказується термін, протягом якого можна їх не знімати. Такі лінзи не вимагають догляду, в них можна купатися і спати. Вони коштують набагато дорожче звичайних.
5
Якщо ж ви вирішили внести корективи в свій вигляд і поміняти колір очей, то вам необхідні спеціальні лінзи . У таких моделях колір рогівки очей а змінюється в залежності від кольору самої лінзи . Існують вони з незвичайними малюнками, наприклад, у вигляді котячого очей а чи з різними візерунками.
6
Вибираючи лінзи для очей, необхідно пам'ятати і про основні правила їх носіння. Не можна торкатися до них немитими руками, використовувати для очищення і зберігання лінз звичайну воду, спати в непризначених для цього лінзах, користуватися ними разом з іншою людиною і міняти місцями ліву і праву лінзи .
Зверніть увагу
Як вибрати лінзи? Перш ніж вам знайти свої лінзи, вам необхідно знати, яке ваш зір на сьогоднішній день. Це може визначити тільки лікар-офтальмолог після попереднього огляду. Немає найкращих або найгірших лінз.
Корисна порада
Звичайно, у Вас є питання, - які лінзи вибрати? Які є плюси і мінуси у контактної корекції? Чи боляче надягати контактні лінзи? Чи можна носити лінзи постійно? Це і багато іншого хвилює Вас, якщо Ви вперше задумалися про відмову від очок на користь контактних лінз.
Контактні лінзи - це маленький шматочок латексу повторює форму очного яблука. Коли ви одягаєте лінзу на око, зображення різко фокусується, лінзи є відмінною заміною звичайних очок.

Чи можна вибрати контактні лінзи самостійно. Відповідь: ні. Для того, щоб підібрати лінзи індивідуально, кваліфікований лікар офтальмолог піддасть вас тщательнейшему обстеженню. Складного в обстеженні нічого немає, головне що необхідно з'ясувати лікаря це чутливість рогівки ваших очей, точне зір, тип мікрофлори і т. Д. Далі лікар підбере вам різкість для майбутніх лінз.После проведеного обстеження, лікар запропонувати вибрати контактні лінзи, або порекомендує які- то певні. Виробників лінз сьогодні дуже багато, обмовимося відразу, не робіть вибір на користь вітчизняного виробника, навіть в тому випадку, якщо ваша рогівка дуже жорстка. Лінзи, виготовлені за кордоном набагато м'якше, ви отримаєте насправді комфортне носіння, навіть якщо наділи лінзи впервие.Далее, ви повинні вирішити, як будете їх носити. Якщо час від часу, то купите найпростіші, носять їх не більше 12-ти годин на день і знімають перед сном.Есть ще один варіант лінз - постійні. Одягаються вони один раз і знімаються в термін вказаний на упаковці. Вартість таких лінз може відчутно вдарити по кишені. Зате зручність їх наліцо.Лінзи - великий ризик для здоров'я ваших очей. Запам'ятайте, що не можна чіпати їх брудними руками, зберігати в розчині, не призначеному для цього, спати в лінзах, якщо вони не призначені для цього. Крім того, не слід давати носити лінзи іншій людині. Лінзу з лівого ока надягати на правий не рекомендується. Порушення цих заборон може привести до серйозних наслідків - втоми очей, інфекції і інших неприємностей.