Як готувати шашлик зі скумбрії.

Шашлик, безумовно, дуже популярне блюдо. Мало знайдеться людей, хто зможе залишитися байдужим до нього. Але хочеться чогось незвичайного, не обридлого. Зустрітися з рецептом шашлику зі скумбрії.

Вам знадобиться

- скумбрія свіжа 2 кг; - цибуля ріпчаста 500 г; - лимон 0,5 шт; - сіль; - рослинне масло 100 г; - зелень

Інструкція
1

Від свіжості риби залежить і смак шашлику. Скумбрія не повинна бути заявленим. У свіжої риби блискуча, а не блякла луска.

2

Потім скумбрію потрібно обробити. Краще, звичайно, взяти рибу побільше - адже вам потрібно буде підготувати філе зі скумбрії для шашлику. Добре промийте скумбрію, потім обробляють: відріжте голову, плавники, хвіст, розпоріть живіт і очистіть рибу від нутрощів і ще раз добре промийте. Уздовж хребта риби зробіть надрізи і обережно розділіть її на дві частини, звільніть від кісток. Якщо залишилися невеликі кісточки - не біда, вони прожариться на вогні.

3

Тепер приступайте до маринування риби. Приготуйте каструлю і укладіть філе в неї, не забувши посолити з обох сторін. Але не перестарайтеся. Краще досолити готову скумбрію. Почистіть цибулю і наріжте кільцями. Викладіть поверх риби. Видавіть сік половинки лимона. Покладіть на кришку каструлі вантаж і залиште на 30-40 хвилин.

4

Через покладений час відкрийте кришку і змастіть скумбрію рослинним маслом. Воно додасть їй ніжності. Але не перестарайтеся. Все-таки ви повинні відчувати смак риби, а не масла. Деякі олії мають яскраво виражений присмак і виразний запах. Залиште ще на годину маринуватися.

5

Після того, як скумбрія протягом години промаринується, можна приступати безпосередньо до смаженні. Кладіть її на грати і швидше до вугілля! Засмажувати не більше 5 хвилин з обох сторін. Чи не перетримаєте рибку на вогні, вона може стати через це сухуватою.

6

Шашлик зі скумбрії готовий. Його можна подавати зі свіжою дрібно січеною зеленню або з овочами.