Як зробити стан.

Щоб "зробити стан", варто постійно слідувати правилам особистого фінансового планування. Головне - зробити крок вперед, взяти на себе відповідальність за своє фінансове благополуччя, поставити перед собою чіткі цілі.
Інструкція
1
Необхідно витрачати менше, ніж ви отримуєте. Наприклад, ви заробляєте 30 000 рублів на місяць. Для початку сховок хоча б тисячу. Так слід робити і з регулярною зарплатою, і з кожним разовим грошовим надходженням. Отримали якусь суму за підробіток - відкладіть в "накопичення".
2
Не варто брати кредит. Кредит - це не тільки фінансовий інструмент, це в будь-якому випадку борг, який росте і який необхідно акуратно повертати. Не рекомендується брати гроші з кредитної картки на покупку чого-небудь не особливо для вас важливого. Кредит можливий тільки як правильно сплановане рішення конкретної проблеми.
3
Спробуйте не просто збирати, а вкладати гроші. Це може бути відкриття рахунку на банківській картці, вступ до програми співфінансування пенсії, укладення договору з недержавним пенсійним фондом або вкладення інвестицій в ПІФ. Головне - гроші "вдалині" від вас, ви їх не витратите. Більш того, такі "абстрактні" гроші повинні працювати.
Зверніть увагу
Погодитися з правильністю вищеописаних принципів можна; складніше цілеспрямовано і наполегливо дотримуватися їх щодня, щоб це увійшло в звичку.
Корисна порада
Найважче дотримуватися дисципліни.
Перебуваючи в постійному режимі нон-стоп, коли життя підпорядковане графіком, цілком можливо прийшов час зрозуміти, що всіх справ не переробити. Для людей звиклих жити за розкладом, значно важче внести в свій розпорядок дня час для спонтанних вчинків. Будь-які незаплановані справи для них те саме природним катаклізмам. Звідси як наслідок можуть отримати розвиток помилкові страхи, неспокій, стресові стану .
Вам знадобиться
  • - Аудіодиски;
  • - Музичний програвач;
  • - Книга "12 способів приборкати стрес", А.П. Ходосова, 2004.
Інструкція
1
Створіть треклист з улюбленими музичними композиціями. Відчули втому, або накопичується злість, нервозність - це перші дзвіночки того, що значить прийшов час зробити перерву, включити музику. Звукові хвилі збільшують частоту скорочень серцевих м'язів, впливає на мозкові хвилі.
2
Зробіть хорошу справу: поступіться місцем у транспорті, в черзі, обійміть рідної людини або укладіть в обійми абсолютно незнайомого, досить просто попросити це зробити.
3
Уважно стежте за станом лицьових м'язів. Як стверджують фахівці, часто напруженими бувають наші щелепи. Відведіть кілька хвилин на самомасаж особи, щелепних м'язів зокрема. Масажуйте, здійснюючи кругові рухи біля вушних раковин.
4
Зняти стресовий стан і управляти душевним настроєм допоможуть слова. І не стільки слова, скільки інтонації з яким ми їх вимовляємо. Якщо зададуть питання: «Як настрій?», «Як справи?» Відповідайте так як би ви хотіли відповісти, навіть якщо насправді інакше. Говорячи всім, що у вас все чудово, що справи йдуть шикарно, ви й самі незабаром в цьому переконайте себе.
5
Запорука гарного самопочуття - міцний, здоровий сон. Під час повноцінного сну (не менше 8 годин) клітини організму оновлюються, тіло розслабляється. Щоб за ніч ви встигли виспатися і відпочити створіть сприятливі умови: провітріть кімнату, прогуляйтеся неспішним кроком на вулиці безпосередньо перед сном.
6
Навчіться любити себе. Цінуйте свої досягнення: будь то займана посада або документ про вищу освіту все це складає вашу скарбничку досягнутих цілей. Пишаєтеся то чим ви займаєтеся: навіть звичайне хобі як рибалка гідно поваги з боку свого «Я». Не соромтеся приймати похвалу за покладені на вас обов'язки. Дозвольте собі дещицю здорового егоїзму в межах розумного. Чи не корите себе за задоволення, якими себе вирішили побалувати. Це лише перешкода на шляху позбавлення від стресових станів.