Як колоти уколи коту.

Якщо ваш кіт захворів, і ветеринар прописав йому уколи , то у вас є два варіанти. Перший - ходити з твариною у ветеринарну клініку і доручати це фахівцеві. Другий - зробити коту укол самостійно. Будинки колоти уколи коту може бути навіть простіше, ніж в клініці, так як тварина не боятиметься незнайомій атмосфери і чужих людей.
Вам знадобиться
  • інсуліновий шприц з найтоншою голкою.
Інструкція
1
Якщо ви кололи ін'єкції людям і вмієте це робити, то зробити укол кішці для вас не складе труднощів. Техніка приблизно та ж сама, але до уколу потрібно підготуватися. Використовуйте інсуліновий шприц, так як у нього найтонша і маленька голка. Не беріть великі шприци, так як коту буде боляче, а цього допускати не слід.
2
Люди, які ніколи не робили укол кішці, але хочуть навчитися колоти ін'єкції самостійно, можуть сходити один раз з твариною у ветеринарну клініку і подивитися, як буде ставити укол лікар. Можна додатково уточнити, в яку точку ставлять укол, щоб не потрапити в нерв або вену тварини.
3
Перед тим як зробити укол, дайте коту що-небудь смачне. У нього покращиться настрій, і подальша неприємна процедура буде сприйнята більш позитивно.
4
Заготовте шприц з ін'єкцією заздалегідь. Уколи бувають внутрішньом'язові та підшкірні. Щоб зробити внутрішньом'язово укол, покладіть кішку на бік лапами до себе, лівою рукою затисніть передні лапи, а правою зафіксуйте задні лапи так, щоб долоня залишалася вільною для шприца. Укол проводиться в стегно, в ту його частину, де найбільше м'язів. Глибина введення гри - приблизно півтора сантиметра.
5
Підшкірний укол зробити простіше. Покладіть кішку на живіт. Однією рукою зберіть шкіру тварини на загривку в складку, притримуючи голову, а другий зробіть в цю складку укол. Вводите шприц паралельно хребту тварини. Голка повинна знаходитися під шкірою і не виходити з іншого боку шкірної складки.
6
Використовуйте одноразовий шприц. Після ін'єкції одразу викидайте його. Перед уколом не забудьте випустити повітря з гри, окропивши кілька крапель рідини.
7
Після уколу приголубте тварина, нагодуйте чим-небудь смачним. Щоб кіт не нервував під час уколу, з ним можна розмовляти. Він не зрозуміє ваших слів, але йому будуть ясні заспокійливі інтонації. Якщо тварина вам довіряє, то інтуїтивно зрозуміє, що нічого поганого ви з ним робити не збираєтеся. Кішка може панікувати під час уколу, почати вити і нявкати, але ви нервувати не повинні. Будьте спокійні - це допоможе і вашому вихованцеві.
Корисна порада
Якщо ви не маєте великого досвіду в тому, щоб ставити тваринам уколи, то попросіть когось із домашніх допомогти вам потримати кота. Якщо ви не впораєтеся, а тварина сіпнеться у відповідальний момент, це може мати неприємні наслідки.