Як приймати часник.

Часник - це природний антибіотик, противогрибкового антипаразитарного, иммуномодулирующего, сосудоочіщающего дії. Часник є справжнім еліксиром молодості. Містить білки, вуглеводи, різні вітаміни, солі калію, магнію, молібден, кальцій, сірку, йод, германій, селен та ін. Що міститься в часнику алліксін підвищує імунітет, бореться з депресією, знімає нервову напругу і втому. Аденозин, що міститься в часнику, попереджає тромбози. Селен, германій і алліксін протидіють злоякісним пухлинам.
Вам знадобиться
  • - озимий часник;
  • - вершкове масло;
  • - лимони;
  • - мед;
  • - сироватка.
Інструкція
1
Для лікування хрипів в легенях і бронхах, артриту, артрозу, остеохондрозу приготуйте наступний склад. Візьміть велику головку часнику, очистіть зубки від шкурки і пропустіть через Часничниці. Розтопіть вершкове масло і змішайте з часником в пропорції 1: 1. Покладіть на хворе місце марлю в один шар і викладіть на неї часниково-маслянную суміш. Зверху прикрийте шматком тканини і целофаном, замотайте шарфом. Компрес тримайте 3-4 години. Потім зніміть компрес, протріть хворе місце м'якою тканиною і утеплите, щоб зберегти тепло до ранку. Кількість процедур залежить від стану хворого.
2
Для очищення судин від холестеринових бляшок, зміцнення імунітету, поліпшення роботи серця приготуйте наступний склад. Очистіть від шкурок 10 великих головок часнику, перекрутити їх на м'ясорубці і змішайте з півлітрової банкою меду. Потім перекрутите 6 великих лимонів на м'ясорубці з шкіркою, але без насіння і змішайте з раніше приготованим складом. Витримайте склад в холодильнику 7 днів і приймайте по чайній ложці три рази на день за півгодини до їди. Після прийому першої порції зробіть 10 - денну перерву, і приймайте другу порцію. Цей склад також корисно приймати навесні і восени для профілактики простудних захворювань.
3
Для лікування дисбактеріозу, дуоденита приготуйте наступний склад. Приготуйте молочну сироватку шляхом сквашування цільного молока. Візьміть склянку сироватки і зубчик часнику, можна натерти на тертці часник і поклавши в склянку з сироваткою, випити або просто розжувати зубчик часнику і запити сироваткою. Склад приймайте на ніч протягом місяця. Профілактично можна приймати курсом 4-5 разів на рік.
Зверніть увагу
Часник не має протипоказань, проте, при нефрозах і нефритах нирок слід з обережністю приймати свіжий часник, як і при гастриті з підвищеною кислотністю.
Корисна порада
Часником лікуються практично всі захворювання, необхідно тільки підібрати спосіб лікування і дозування. Склероз, стенокардія, рахіт, авітаміноз, шлункові захворювання, застуди - це неповний перелік захворювань, які піддаються часнику.