Як вибрати навушники з мікрофоном.

Питання про покупку навушників з мікрофоном зазвичай встає перед власниками комп'ютерів, коли вони вирішують спілкуватися по скайпу з друзями (в цьому випадку мікрофон потрібен обов'язково, якщо він разом з відеокамерою не вставлено у ноутбук) , а також прослуховувати музику і дивитися фільми, не заважаючи при цьому іншим членам родини.
Інструкція
1
Забудьте про ціни в 300 рублів за комплект - хороші навушники з мікрофоном так мало коштувати не можуть, адже ви бажаєте отримувати дійсно якісний звук.
2
Дотримуйтеся чуть перефразованого, але старого перевіреного принципу при покупці навушників з мікрофоном «краще один раз почути, ніж сто раз побачити». Не соромтеся перевірити якість звучання, адже не кожен покупець добре розбирається в різноманітних тонкощах технічного характеру. І вже точно не у всякого є знайомий чи товариш, який піде з ним разом в магазин в якості експерта. Багато технічні характеристики умовні і не впливають на якість продукту в глобальному масштабі, тому орієнтуйтеся на власні відчуття - це надійніше.
3
Купуйте навушники з мікрофоном окремо від того пристрою, до якого вони додаються в комплекті. Такі прологом моделі зазвичай бувають невисокої якості.
4
Приміряйте навушники перед їх придбанням, що не орієнтуйтеся тільки на слова продавця про те, що вони походять для всіх розмірів голови - це, м'яко кажучи, неправда. Адже через деякий час ви можете помітити, що навушники сидять незручно, спадають або натирають вушні раковини або шкіру біля них. Тому краще їх попередньо приміряти. Це дасть змогу також оцінити і вага навушників, адже іноді доводиться не одну годину провести з ними на голові.
5
Варто звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені навушники з мікрофоном (наприклад, титан покращує якість прослуховування високих частот). Спотворення сигналів допоможе зменшити майлар, який вже перестав був рідкістю такого виду продукції.
6
При перевірці навушників в магазині зверніть увагу на те, чи присутній у звучанні металевий відтінок і деякий шипіння. Якщо таке є, то частотний діапазон цих навушників далекий від хорошої якості і брати такий товар не варто. Людське вухо вловлює частоти від 20 до 20000 Гц, тому саме ці цифри в діапазоні частоти і вказують виробники. Однак, для залучення покупців іноді використовуються і виверти типу цифр від 5 до 20 000 Гц. Великого значення для якості звучання це не має, але можливі неприємні спотворення звуку.
7
Подумайте про дротової і бездротової моделях: плюси першої - якісніший звук, другий - можливість вільного пересування для любителів розмовляти по скайпу. Але, якщо вам важлива максимальна чистота звуку, то краще вибирати провідні моделі.
8
Заздалегідь зорієнтуйтеся якого типу для вас переважніше тип передачі сигналу: інфрачервоний порт, радіосигнал або за технологією Bluetooth. Переваги останньої криються в завадостійкості, швидкості і радіусі дії. Поцікавтеся у продавця якістю і тривалістю роботи акумулятора.
9
Подумайте про те, що при використанні навушників у вас може з'явитися необхідність не усуватися повністю від навколишнього світу, а мати деяку можливість розрізняти звуки «поза навушників». З цих міркувань варто придивитися до покупки навушників supra-aural. Це відкритий тип навушників, коли амбушюри (м'які подушечки) лише прилягають до вуха, а не охоплюють його. Це допомагає почути дзвінок будильника, телефону або сигнал автомобіля.
Зверніть увагу
Ставтеся до нововведень в області виробництва таких товарів з деякою часткою недовіри. Показовий приклад із п'ятиканальним звуком навушників. Вибудувати і відрегулювати звучання в навушниках з двома динаміками - річ непроста. Навушники з п'ятьма динаміками взагалі повинні бути високоякісними і бездоганними, адже узгодити звучання такої кількості динаміків - завдання фантастичною складності. А практика показала, що і 2 динаміка прекрасно справляються з цією функцією. Вибирати, звичайно ж, покупцеві.