Як давати регідрон. можна регідрон годуючим.

Вчені-біологи давно підрахували, що тіло людини на 70% складається з води. Вода наповнює життєвою силою кожну клітину. Особливо чутливий до зниження кількості рідини головний мозок, тому так важливо не допустити зневоднення організму. Зазвичай достатньо випивати щодня не менше двох літрів чистої води, але в екстрених випадках необхідно скористатися спеціальним лікарським препаратом « Регидрон ». Він допоможе відновити водний баланс і кислотно-лужну рівноваги організму. « Регидрон » призначають при захворюваннях, що супроводжуються блювотою і діареєю: гострих кишкових і ротавірусних інфекціях, отруєннях, а також при підвищеному потовиділенні під час теплових ударів.
Інструкція
1
Якщо доктор призначив вам або вашим близьким « Регидрон », починайте його прийом якомога раніше. Препарат продається в кожній аптеці за доступною ціною. Необов'язково купувати повну упаковку, купіть для початку 1-2 пакетика. Цієї кількості буде достатньо для приготування розчину на найближчі години. Рішення про тривалість застосування « Регидрон а» візьме ваш доктор.
2
Закип'ятіть 1 літр води. Якщо використовуєте водопровідну воду, постарайтеся її профільтрувати. Остудіть рідину до температури 35-40оС, всипте у воду вміст одного пакетика « Регидрон а». Перемішайте до повного розчинення ліки, потім охолодіть на нижній полиці холодильника протягом 10-15 хвилин.
3
Фахівці рекомендують зважити хворого, щоб оцінити ступінь зневоднення. Протягом перших 6-10 годин призначають кількість препарату, удвічі перевищує передбачувану втрату маси тіла. Наприклад, при втраті пацієнтом 400 г маси тіла, буде потрібно 800 мл розчину « Регидрон а».
4
Однак якщо можливості зважити людини немає, і лікар не призначив спеціального режиму лікування, можна орієнтуватися на наступний спосіб прийому. Протягом 6-10 годин хворий повинен випити розчину « Регидрон а» з розрахунку 30-60 мл на 1 кг маси тіла. У першу годину загальна кількість рідини потрібно приймати невеликими рівними порціями з інтервалом 5-10 хвилин. Дробове питво дозволить уникнути нападів нудоти. Потім, у міру зменшення зневоднення, розчин випивають після кожного рідкого стільця і /або нападу блювоти.
5
Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку препарат призначають у мінімальній дозі: по 1-2 чайні ложки кожен 5-10 хвилин. На жаль, дітям дуже не подобається солонуватий смак « Регидрон а». Спробуйте відвернути малюка іграшкою, книжкою. Доручіть дитині стежити за часом - дайте йому самостійно завести будильник або встановити таймер на мобільному телефоні.
6
Під час лікування годувати хворого можна відразу після прийому « Регидрон ». Лікарі рекомендують не вживати їжу, багату жирами і вуглеводами. Якщо їжа викликала блювоту, потрібно почекати 10 хвилин і дати хворому випити 2-3 ковтки « Регидрон а».
7
Як правило, прийом « Регидрон а» закінчують після припинення діареї. Зазвичай препарат застосовують не більше 3-4 днів.
Зверніть увагу
Приготований розчин потрібно зберігати в холодильнику і використати протягом 24 часов.В розчин «Регідрону» не можна додавати цукор, так як він зруйнує компоненти препарату.