Як вибрати варильну газову поверхню.

У сучасному світі кухонні плити менш популярні. Основна тенденція йде до вибору вбудовуваної варильної панелі. При наявності в будинках магістрального газу, актуальними стали газові моделі. Як вибрати варильну газову поверхню ?
Інструкція
1
Визначте тип. У залежних варильних панелей зона управління знаходиться на вбудованої духовці. Незалежні - працюють автономно. Їх можна встановлювати в будь-якому місці кухонного гарнітура. Розташування духової шафи на це не впливає.
2
Ширина і кількість конфорок - один з критеріїв вибору. Двохконфорки поверхні («доміно») шириною від 25 см до 40 см. Четирехконфорочной - в основному 60 см. До 100 см досягає ширина п'яти- і шестиконфорочна панелей.
3
Зверніть увагу на матеріал виготовлення. Емальовані поверхні мають акуратний вигляд, легко чистяться. Колірна гамма різноманітна. Мінусом є крихкість емалі. При необережному поводженні можуть з'явитися подряпини і відколи. Нержавіюча сталь більш стійка до механічних пошкоджень. Буває матова і глянсова. Мінус глянцевого покриття в труднощі виведення плям від пальцев.У склокераміки естетичний вигляд. Головні недоліки - боязнь цукру, холодної води. Солодкі речовини: варення, компот та інші, при нагріванні спекаются с поверхню ю, порушуючи верхній шар. Це призводить до виникнення невиводимість плям. Не можна допускати попадання холодної води на розпечену поверхню .Алюмініевие панелі вважаються міцними і не вимагають особливого догляду. За кольором світліше, ніж нержавіюча сталь.
4
Вивчіть функціональність газової поверхности.Автоматический електрозапалювання (при повороті перемикача). Механічний - необхідно натиснути спеціальну кнопку.Газ - контроль - подача газу припиняється при відсутності огня.Спеціальная ультроскоростная конфорка підвищеної потужності з подвійним або потрійним полум'ям. Вона призначена для швидкого приготування їжі.
5
Вибрати газову варильну поверхню можна за ціновим сегменту.SMEG, NEFF, KRONA та ін. Відносяться до премміум класу. Gorenje, Electrolux, Whirlpool, Zanussi, Nardi - займають середній ціновий сегмент.BEKO, Ariston, Indesit і багато інших входять в економ класс.Удачного вам вибору.