Як підключити ноутбук до плазми.

Можливості сучасної комп'ютерної техніки дозволяють без праці підключати ноутбуки і комп'ютери до телевізорів. Як правило, цей метод дозволяє досягти більш високої якості зображення і насолодитися улюбленим фільмом, переглядаючи його на широкоформатному телевізорі, а не на маленькому ноутбуці.
Вам знадобиться
  • кабель DVI-HDMI
  • кабель HDMI-HDMI
  • перехідник HDMI-DVI
Інструкція
1
Якщо ви вирішили підключити ваш комп'ютер або ноутбук до плазмовому телевізору, то вам варто визначитися з типом майбутнього сигналу. Або це буде аналоговий сигнал, або - цифровий. Справа в тому, що кабель HDMI, призначений для передачі цифрового сигналу, коштує відносно дорого в порівняння з кабелем VGA, передавальним аналоговий сигнал.
2
Якщо діагональ вашого телевізора більше ніж сорок дюймів, то рекомендують використовувати саме цифровий сигнал. Справа в тому, що відеозображення високої якості, передане по аналоговому каналу, буде сильно спотворене.
3
Подивіться порти для відеокабелів, наявні в ноутбуці і плазмовому телевізорі. З'ясуйте збігаються роз'єми. При аналізі варто врахувати той факт, що порти DVI і HDMI є взаємозамінними, тому обидва передають цифровий сигнал.
4
Якщо на ноутбуці присутній тільки порт DVI, а в телевізорі - HDMI, то придбайте кабель HDMI необхідної довжини і перехідник DVI-HDMI, або купіть готовий кабель HDMI-DVI. З'єднайте ноутбук з плазмовим телевізором, використовуючи набутий кабель і перехідник.
5
Увімкніть ноутбук і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. Відкрийте властивості екрану і переконайтеся, що система визначила ваш телевізор. Тепер у вас є два варіанти настройки переданого зображення.
6
Якщо ви хочете використовувати тільки телевізор в якості основного екрана, то в рядку вибору екранів вкажіть ваш телевізор. Встановіть для нього параметр «Зробити цей екран основним».
7
Якщо ви хочете, щоб зображення на ноутбуці і телевізорі було однаковим, то активуйте пункт «Дублювати ці екрани».
8
Якщо ви хочете збільшити робочу область екрану ноутбука, то виберіть пристрій, який є основним і активуйте пункт «Розширити ці дисплеї». В даному випадку ви можете продовжувати працювати за ноутбуком, одночасно з цим включивши перегляд відеозображення на телевізорі.
Основний недолік багатьох ноутбуків - порівняно невеликий розмір екрану. На щастя, це легко компенсується шляхом підключення мобільного комп'ютера до рідкокристалічному або плазмовому телевізору.
Вам знадобиться
  • кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Більшість сучасних мобільних комп'ютерів наділене цифровим відеовиходом. Зазвичай він представлений у вигляді порту HDMI, але іноді можна зустріти і канал DVI. Придбайте кабель з підходящими портами.
2
Увімкніть мобільний комп'ютер і відкрийте меню BIOS. Переконайтеся в тому, що додаткові відеовиходи не відключить. Завантажте систему Windows. Увімкніть телевізор.
3
Виконайте з'єднання ноутбука з телевізором. Дочекайтеся визначення нового обладнання. Зайдіть в меню налаштувань телевізора. Зазвичай для цього необхідно використовувати пульт дистанційного керування.
4
Оберіть основним джерелом сигналу порт HDMI, з'єднаний з ноутбуком. Перейдіть до налаштувань мобільного комп'ютера. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу.
5
У розгорнулося меню виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть кнопку «Знайти» і почекайте, поки буде визначений новий дисплей. Встановіть параметри синхронної передачі зображення на екран ноутбука і телевізор.
6
Якщо ви віддаєте перевагу використовувати функцію дублювання зображення, виберіть відповідний пункт. В даному випадку рекомендують змінити дозвіл екрана мобільного комп'ютера таким чином, щоб воно збігалося з роздільною здатністю дисплей телевізора.
7
Деякі користувачі вважають за краще окремо використовувати екран ноутбука і телевізор. Цей метод дозволяє запустити відеоплеєр на дисплеї ТВ, не займаючи робочу область екрану мобільного комп'ютера. Активуйте функцію «Розширити на цей екран», вибравши попередньо основний дисплей.
8
Врахуйте, що використання даної технології підвищує навантаження на відеоадаптер. Якщо у вашому ноутбуці встановлений інтегрований відеочіп, переконайтеся в тому, що його температура не перевищує рекомендованих значень.