Як замаскувати камеру спостереження. Як заховати камеру відеоспостереження.

Камери спостереження сьогодні використовують не тільки на підприємствах, в офісах або магазинах, але і в квартирах. Відеоспостереження може виявитися дуже корисним в надзвичайних випадках, що стосуються не тільки вас, але і ваших сусідів. Камери спостереження необхідно ховати від сторонніх очей за допомогою маскування. Робиться це не тільки для того, щоб шахраї або злодії, які вирішили пробратися у ваш будинок, не помітили і не нейтралізували її, але і для того, щоб камери не стали предметом розваги для вандалів.
Інструкція
1
Маскування відеокамери залежить від її розмірів і моделі. Сьогодні існує безліч типів камер, які не потрібно ховати самостійно, а достатньо лише закріпити в потрібній точці так, щоб її розташування не викликало підозр. Це стосується моделей, зроблених у вигляді світильника, болта або дверного вічка. Мінусом такого обладнання є ціна. Крім цього, камери у вигляді світильників часто використовуються в супермаркетах і можуть привертати увагу в під'їздах, оскільки багатьом людям відомо, як вони виглядають.
2
Найлегше самостійно маскувати камеру типу «pin-hole», що мають винесений зіницю входу. Використання такої камери дозволяє зменшити діаметр отвору, необхідного для зйомки, до одного міліметра. Модель «pin-hole» можна вмонтувати в будь-який отвір в стіні, стелі, наличнику або обшивці дверей. Їх також часто розташовують в розподільних щитках, панелях пожежної або охоронної сигналізації. Такі камери також маскують під гудзики або головки гвинта.
3
Інші відеокамери можна приховати за допомогою світлофільтра. Для цього необхідно зробити отвір в темному кутку стіни, встановити камеру і закрити її світлофільтром. Чутливість такого обладнання помітно знижується, а для зйомок в темноті необхідно встановлювати додаткове освітлення або інфрачервоний діод зовні світлофільтра.
4
Іншим варіантом подібної маскування є використання сітки, причому співвідношення між товщиною прутиків і розміром отворів між ними має бути мінімальним, в іншому випадку камера буде фокусуватися на решітці.
5
При маскуванні камери не забувайте приховати і її проводу, якщо це не бездротова модель.
6
Також пам'ятайте про те, що вам важливо якість зображення відеозйомки, тому не захоплюйтеся маскуванням об'єктива.
7
Самостійно встановлювати камеру відео спостереження досить складно, тому краще найняти фахівців-інсталяторів, які підключать вашу камеру і заховають її від сторонніх очей.