Як підвищити ефективність управління.

Підвищити ефективність управління бізнесом можна, переглянувши основні бізнес-процеси. У ряді випадків для цього запрошуються аудитори, які проведуть виробничий, економічний і staff-аудит. Іноді вдаються до послуг антикризового менеджера.
Вам знадобиться
  • - Бізнес-план;
  • - Маркетинговий план;
  • - Результати аудиторських перевірок.
Інструкція
1
Проведіть ревізію, проаналізуйте останню звітність, порівняйте отримані дані. Якщо фактичний залишок товару або грошових коштів менше, ніж книжковий - у вашому бізнесі спостерігається недостача. Це - одна з найчастіших причин, чому виникає необхідність звернення до зовнішнього управління. (В даному випадку неважливо, чи йде мова про аудиторські перевірки або запрошенні зовнішнього антикризового керуючого.) Інша часта причина - дефіцит бюджету. Коли ви плануєте його на найближчий квартал і розумієте, що витрати будуть превалювати над доходами, також постає питання про зовнішній менеджері. Але рішення підвищити ефективність управління необов'язково свідчить про те, що справи в компанії плачевні. У ряді випадків власники просто відчувають, що у фірми є нереалізований потенціал.
2
Запросіть аудиторів. У сучасній бізнес-середовищі аудит щільно асоціюється з бухгалтерською звітністю та економічною ситуацією на підприємстві. Однак він може бути пов'язаний з абсолютно будь складовою бізнесу. Так, якщо ви виробляєте який-небудь товар, вам знадобиться виробничий аудит. І вже абсолютно точно - аудит персоналу. Підвищити ефективність управління можна, не тільки збільшивши прибуток, але і скоротивши витрати. А без досконального скрупульозно проведеної перевірки цього зробити практично неможливо.
3
Складіть маркетинговий план. Якщо він був складений раніше - перегляньте. В даному випадку ваше завдання - знайти приховані резерви. Швидше за все, у вас є можливість зайняти суміжну нішу або репозиціонувати бренд на додаткову цільову групу. Окремим пунктом в маркетинговому плані повинна бать кампанія по просуванню виробленого товару або послуги на ринок. Після того, як результати аудиторських перевірок виявили проблемні місця і ви зробили зусилля з вирішення труднощів, саме час задуматися про збільшення збуту. А без інформованості споживачів (за неї відповідає піар), і без спонукання їх до придбання (це - «вотчина» реклами) додатковий збут знайти вкрай складно.
4
Зведіть воєдино результати перегляду штатного розкладу і мотиваційних схем персоналу, шляхи оптимізації виробництва, скорочення витрат, пов'язаних зі зміною бізнес-процесів, зростання попиту цільової групи і модернізований план продажів. Без сумніву, результат вам сподобається.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ae26pxNfAD0