Як заробити гроші на дому.

У житті майже кожної людини бувають моменти, коли йому необхідний додатковий заробіток. Таким заробітком може стати робота на дому. Поступово для деяких людей вона стає основним джерелом доходу - з кожним роком кількість фрілансерів тільки підвищується, та й багато роботодавців нерідко вдаються саме до їхніх послуг під час виконання термінових проектів.
Інструкція
1
Тим, хто добре знає іноземну мову, а краще декілька, точно не залишитися без роботи: завжди можна знайти тих, хто захоче вчитися у вас іноземним мовам приватно. Це можуть бути як школярі та абітурієнти, так і дорослі люди, яким іноземний мова потрібна для роботи, для шлюбу за кордоном або просто для душі. За останні кілька років в інтернеті з'явилося кілька спеціалізованих сайтів, де репетитори можуть знаходити собі учнів, і навпаки. Наприклад, це сайт www.repetitor.ru. Суть його в тому, що він підбирає учнів репетиторам, які на ньому зареєстровані. Зрозуміло, не безкоштовно - за вартість першого заняття з учнем.
2
Знаючі іноземні мови можуть також працювати позаштатними перекладачами. У бюро перекладів і різних компаній існують різні схеми взаємодії з перекладачами - хтось вимагає час від часу з'являтися в офісі, хтось погоджується на виключно "віддалені" трудові відносини. Конкуренція на цьому ринку досить велика, та й праця перекладача в нашій країні цінується не завжди високо (деякі замовники пропонують дуже низьку оплату переказів), але хороший перекладач з досвідом роботи і спеціалізацією в декількох тематиках повинен знайти собі грамотного замовника без проблем.
3
Репетиторством може займатися і той, хто добре знає який-небудь шкільний предмет, наприклад, математику. Роботи вистачає для різних репетиторів. Попит на них зростає з осені по весну. Репетитору зовсім не обов'язково бути вчителем за професією - досить добре розбиратися в предметі і вміти пояснювати матеріал, хоча, звичайно, педагогічна освіта і хороші рекомендації учнів, з якими репетитор займався раніше, були б тільки плюсом.
4
Вдома зручно займатися копірайтінгом або рерайтинг. Якщо перше - це створення унікальних текстів на теми, задані замовником, то друге - виклад вже створених текстів. Спочатку може здатися, що заробити за допомогою копірайтингу або рерайтинга нелегко, проте необхідно просто "набити руку". Як правило, це робота не вимагає прояви нестандартного літературного таланту, необхідно просто грамотно і зрозуміло викладати матеріал.
5
Вкрай затребувані зараз програмісти і веб-дизайнери. Як правило, вони можуть працювати як в офісі, так і вдома. Тому той, хто володіє належною кваліфікацією, швидше за все досить швидко знайде собі замовників. Це ж відноситься і до фахівців зі створення логотипів.
6
Для тих, в кому живе дух підприємництва, існує можливість відкрити інтернет-магазин, купити готовий або взяти в оренду. Інтернет-магазини - досить вигідний бізнес, оскільки товари через них продаються за нижчою ціною, ніж в "офлайнових" магазинах. Вам не потрібна торгова площа, не потрібні і продавці. Але створення інтернет-магазину вимагає для початку створення дуже гарного продає сайту і розміщення реклами.
7
Перераховані в цій статті способи заробити гроші на дому - всього лише приклади. Способів заробітку у фрілансерів море, потрібно тільки вибрати справу, яка вам подобається, і яке ви вмієте робити добре і знайти декількох хороших замовників. Нерідко фрілансери перевершують по доходам тих, хто працює в офісі. Можливо, зараз ви тільки намагаєтеся заробити гроші на дому, а через кілька років - як знати? - Станете власником прибуткового бізнесу.
Веб- гроші або електронні гроші є популярним способом оплати послуг і товарів в інтернеті. Як і традиційні гроші, електронну валюту можна заробити. Зробити це можна різноманітними способами.
Інструкція
1
Як і в реальному житті, для роботи в інтернеті потрібно володіти певними навичками: наприклад, писати програми, монтувати відеоролики, вміти працювати з аудіозаписами або текстом. Люди, зайняті в даній сфері, як правило, працюють на дому, і цей вид роботи називається фрілансом. Для того щоб фрілансери шукали собі роботу, існують спеціальні сайти - так звані "біржі фрілансу". Оплата за більшу частину робіт фрілансерів виробляється за допомогою електронних платіжних систем. Якщо ви добре вмієте робити щось з перерахованого вище - сміливо реєструйтеся на популярних майданчиках для фрілансерів. Дана діяльність є одним з найбільш прибуткових способів заробітку веб-грошей.
2
Заробити електронні гроші також можна на сайтах, які проводять кампанії з опитувань людей на найрізноманітніші теми. Як правило, замовниками даних опитувань є маркетингові відділи великих компаній. Кожне опитування коштує від 10 до 150 рублів, залежно від його складності і вимог, що висуваються до опитуваному особі. Для того щоб почати заробляти веб- гроші таким способом, зареєструйтесь на сайті, провідному опитування (наприклад oprosoff.net), вкажіть свої особисті дані, які потрібні для реєстрації та чекайте появи нових опитувань. Будьте готові до того, що ви не зможете брати участі в деяких опитуваннях, так як замовнику може знадобитися опитувати досить вузьке коло людей певного віку, доходу та професії.
3
Заробити деяку кількість електронних грошей також можна на сайтах, що пропонують роботу, пов'язану з переглядом реклами в інтернеті. Однак дохід від такої діяльності у порівнянні з витраченим на неї часом буде невеликий.
Зверніть увагу
Способів заробити в інтернеті дуже багато, проте як і в реальному, життя для гарного заробітку потрібно чимало зусиль і наявність унікальних ідей.