Як міняти гуму. Як міняти колесо машини.

Міняти автомобільні шини доводиться, як мінімум, двічі на рік. І навіть для такого нескладного дії є ряд своїх правил, дотримуючись яких зі зміною гуми проблем не виникне. Отже, що ж потрібно робити, щоб змінити шини?
Вам знадобиться
  • шини;
  • інструменти
Інструкція
1
Для початку правильно підберіть приміщення. Міняти шини потрібно тільки на чистому дощатому або брезентовому підстилі. Необхідно це, по-перше, з естетичних міркувань. Адже вам доведеться опускатися на землю, а возитися з машиною в бруді не дуже приємно і зручно. А, по-друге, на такому покритті буде краще видно, якщо щось впаде.
2
Після того, як відповідне приміщення буде вибрано, поставте під машину бруски або камені, або спеціальні пристосування, щоб вона не покотилася. Потім підкладіть під одну зі сторін автомобіля домкрат і підніміть цей край. Якщо машина буде стояти всіма колесами на поверхні, то поміняти шини не вдасться. Зніміть то колесо, на якому будете міняти покришку, і відкотити його в сторону.
3
Знімаючи "несезон" гуму , необхідно кожне колесо позначати відповідним чином. Так праве переднє колесо можна відзначити значком "ПП", ліве заднє - "ЛЗ". Необхідно це для того, щоб при зворотній зміні гуми, ви легко могли поставити на колеса "правильні" шини. Фахівці запевняють: ставити ту гуму , яка була ззаду вперед не можна. Тому що шини зношуються в залежності від того, з яким приводом у вас машина. Якщо автомобіль передньопривідний, то передні колеса будуть більш потертими. Бажано також дотримуватися і послідовність праворуч і ліворуч, але це вже не так критично, як міняти місцями передні і задні покришки.
4
Відповідно, на місце знятої гуми потрібно поставити ту, яка підходить по сезону. Послідовність та ж - по проставленим мітках.
5
Після того, як ви зміните всю гуму , бажано з'їздити в сервіс і зробити балансування коліс. Так ви будете точно впевнені, що все зробили правильно.