Як підібрати співробітника.

Ніхто не буде сперечатися з твердженням про те, що успіх роботи будь-якого підприємства залежить не тільки від його керівництва, а й від грамотно підібраного персоналу. Цей процес досить копіткий і складний і деякі керівники основними труднощами називають малу кількість дійсно грамотних і сумлінних кандидатів. Але, бути може підібрати співробітника вам буде легше, якщо ви прислухаєтеся до наших порад.
Інструкція
1
Спочатку визначте для себе ті вимоги, які ви станете пред'являти до свого нового співробітнику і умови, за якими ви його наймете. Точно сформульовані вимоги полегшать вам підбір кандидатури на вакантне місце. Подумайте, для виконання якої роботи вам необхідний фахівець і чітко дайте відповідь на нього, можете навіть сформулювати і викласти ці вимоги на папері, так ви згодом заощадите собі час.
2
Якщо це звільнилося штатне місце, то тут і думати нічого не треба - прочитайте посадові інструкції, які повинні бути складені на кожну штатну одиницю. Якщо це не формально написаний документ, то їм можна скористатися при складанні заявки в рекрутингову службу і при знайомстві нового співробітника з колом обов'язків, які він буде у вас виконувати.
3
Крім стандартних необхідних функцій зверніть увагу на ті, що пов'язані зі специфікою вашого підприємства, так, якщо воно розташоване за містом, то у кандидата має бути свій автомобіль. Загалом, всі вимоги можна сформулювати в декількох словах: досвід роботи, вміння і навички, особистісні якості. Якісь із них ви віднесете до основних, якісь - до другорядних.
4
Проведіть аналіз ринку заробітних плат. Ви повинні розуміти, що хорошого фахівця можна залучити тільки хорошою зарплатою. Для цього можна скористатися тією аналітикою, яку періодично публікують у ЗМІ, вона часто містить потрібну інформацію, але якщо ви все-таки не знайшли відомостей про зарплату фахівців цього профілі та рівня, то зверніться до інтернету. Подивіться резюме таких фахівців і вакансії, які пропонують роботодавці. Знайдіть «золоту середину», яку ви і зможете запропонувати своєму співробітнику.
5
При наймі на роботу нового співробітника , зверніть увагу на всі його якості: професійні, ділові та особисті. Вони всі грають важливу роль, адже ви ж не хочете, щоб моральні підвалини нового співробітника йшли врозріз з корпоративною культурою вашої компанії, оскільки в цьому випадку на його старанність навряд чи можна буде розраховувати.