Як упакувати букет квітів. Як зробити упаковку для букета.

В букеті повинно бути прекрасно абсолютно все - і самі квіти, і додаткові прикраси (зелень, сухоцвіти та інше), та упакування. Упаковка, до речі, грає величезну роль у сприйнятті квіткової композиції і повинна складати з нею єдине ціле, підкреслюючи її гідність і візуально збираючи воєдино всі рослини, що становлять букет.
Інструкція
1
Правила упаковкіБукет і упаковка повинні складати єдине ціле. Упаковка служить лише фоном, покликаним підкреслити пишність кожної квітки, а зовсім не затьмарити своєю яскравістю і химерністю квіткову композицію.
2
Матеріали для пакування якості пакувальних матеріалів для букетів використовують гофрований папір, сизаль, джут, флізелін, рисове полотно і навіть тканину. Дуже стильно виглядає букет, обгорнутий рисової папером і перев'язаний стрічкою.
3
Ще один варіант упаковки - кошички, корзини та корзініща. Округлі, витягнуті, прямокутні, трикутні, з ручкою і без неї, вони надають букету закінченість і елегантність. Цей варіант хороший для особливо урочистих випадків (наприклад, якщо необхідно подарувати кілька десятків червоних троянд ювіляру).
4
Втім, для букета із скромних польових квітів витончена плетені кошичок і трохи зелені - те, що лікар прописав. До речі, зелень - ідеальна упаковка для квітів. Широке листя, витончена філігрань гілочок чудово відтіняють і підкреслять квіткову композицію. На сьогоднішній день така «зелена» упаковка є трендом у світі флористики.
5
Звичайна стрічка з натуральної тканини, перевіваемих довгі стебла лілій або білих кал виглядає дуже стильно. Начебто жодних особливих вишукувань, але який ефект!
6
Єдине «але»: пластикова упаковка і пластикові стрічки, якими вона утримується, годяться тільки для перенесення букета і неодмінно знімаються перед його врученням дамі або ювіляру.
7
АксессуариОчень важливий і вибір аксесуарів для оформлення букета. Кристали Сваровскі, намистини, інші декоративні елементи. Будучи частиною флористичної композиції, вони не повинні «вибиватися» із стилю композиції і зобов'язані підбиратися з урахуванням модних тенденцій, особливостей торжества, до якого готується букет.