Як поміняти масло в коробці передач ВАЗ. Як поміняти кпп на ваз.

Восени настає пора для підготовки автомобіля до експлуатації в зимовий період, звана сезонним обслуговуванням. В перелік робіт включена також заміна мастила в агрегатах трансмісії, до складу яких входить і коробка перемикання передач .
Вам знадобиться
  • - ключ для пробки КПП.
  • - спеціальний шприц, ємністю 1 л.
Інструкція
1
Коли вранці в холодну погоду після запуску двигуна відпускається педаль зчеплення, і машина намагається рушити з місця, незважаючи на те, що важіль КПП знаходиться в нейтральному положенні, то даний факт свідчить про непридатність для подальшої експлуатації гіпоїдною мастила, залитої в агрегат.
2
Щоб поміняти трансмиссионное масло автомобіль поміщається на оглядову яму, естакаду або підйомник. Необхідно брати до уваги, що мастило, призначена для заправки картерів агрегатів трансмісії, володіє підвищеною в'язкістю і тому її повноцінне видалення проводиться тільки в розігрітому стані.
3
Відразу після поїздки машина встановлюється, наприклад, на оглядову яму. Знизу, на піддоні коробки зміни передач , відкручується зливна пробка, і масло стікає в заздалегідь підготовлену ємність.
4
Після звільнення картера зазначеного агрегату від заправленої в нього старою гіпоїдною мастила на лівій бічній поверхні (майже по центру) коробки зміни передач , відкручується пробка заправного отвори.
5
Закрутивши пробку в піддон КПП, шприц наповнюється масло м, а потім воно видавлюється всередину коробки. Зазначене бічний отвір є одночасно і заправним, і контрольним. Як тільки надлишки мастила почнуть витікати з нього, заправка картера припиняється, а пробка повертається на своє место.После миття рук процедура заміни масла в коробці зміни передач вважається закінченою.